Opellerimiz Maksimum Kaçi Gördü??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 opel vectra 2.0 260 çeşme otoyolu biraz daha bassam giderdi ama redline meselesi yüzünden orda kaldık :D

drsaint

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa 1.3 cdti ile Ankara Kızılcahamam arası 185km/h...
Transporter ile İzmit Adapazarı arası 190km/h
Renault spring ile 160km/saat yokus asağı..

drsaint

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) Corsa 1.3 cdti ile Ankara Kızılcahamam arası 185km/h...
Transporter ile İzmit Adapazarı arası 190km/h
Renault spring ile 160km/saat yokus asağı..:eek:

DJERHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.americanci.com
her çevre yoluna çıktımmı 240 rahat görüyom bi sona dayamadım ibreyi:)

yamanburak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gececiler.com
yıldırım' Alıntı:
astra gsi 7 ileri;) ankara yolu 6cı vıtes sonu:285 yakında 7 cı vıtesı gorucez...
Walla benım opelde 1 ileri 7 geri varr... 7de gerı gerı 270 bastım bende arkadas haklı yanı:) :) EN yakın zamanda ılerıyıde denıcem yanı hep gerı olmuyooo :D :D :D

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inanmamanıza neden olan şey nedir yav? arabada 260 kadran war. vites oranları 260 a kadar izin veriyo düz yoluda buldun mu mesela izmir-çeşme otoyolu neden araba çıkmasın ki motoru sağlamsa?

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba 258 yapıor orada devirkesiciye giriyor daha da gitmiyor. klima açık 230 yaptı en fazla. klima baya etkiliyor arkadaşlar 258 istanbul-ankara otobanında yaptım 230u sabaha doğru eskişehir yolunda okula giderken yaptım

Kadet-d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaslar Ankara otobanında Opel kadet-d 95 model 1.7 disel wagon resimdeki göründüğü gibi 218 bastım çok hafif eğimliydi yol.220yide cok rahhat basardım radar korkum var :D ehliyeti yeni aldım cezaya girmeyelim. :D
dddvm2.jpg

İşte arkadaslar resimdeki bizim arabanın ibresi bidahakine nasip olursa ibre 220deyken cektirecem :D sağlun saygılar.

Kadet-d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar söylemeyi unutmusum araba avrupa arabası yani gümrükten geldi.üstü neyim açılıyo :D:D + arkadaslar gümrükten araba sağlam cıkmıo biliyosunuz bizm arabada motor kapagı catlakmış şuan motor sıfır motor.Bazı arkadaslar diyeceklerdi.Bu araba bukadar basarmı die ama basıyo işte motor sıfır olunca :D:D inanmayana mazot fullemesine iddasına girebilirm :D:D hatta 220 ibresini gecirecem :D..
4vj6.jpg

Burda arabanın 1.7 disel olduguna kanıt.Ha bu araba bu arada ara üretim yani özel üretim.fazla bulunmuo yani :D:D
3xw2.jpg

bakın burada plakadan anlasılıo :D arkadaslar avrupa arabaları cok dayanıklı kaport ve motor bakımından ama bi kazada parcasını taa yurt dısından getittiriyosn lütfen dikkat edelim türkiyede fazla bulunmuo :D
5dz9.jpg

Arkadaslar polise yakandık plakayı mecbur değiştirdik 3 aylık süresi vardı :D 05 DP 510 oldu :D Herkese selamlar sağln :D
http://img166.imageshack.us/img166/8439/5dz9.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...