opelle kaza yaptınız mı?

84opel84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 yılında gece saat 23:00 civarlarında önüme inek çıktı büyük bir gürültüyle ineğe çarptım.Arabanın sağ çamurluğu yamuldu,sağ far paramparça oldu ve son olarak ta sağ dikiz aynası parçalandıı ucuz atlatım eğer orda direksyonu kırmayıp frene bassaydım köprüden aşaağı ucacaktım.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uff
büyük geçmiş olsun,cidden büyük tehlike atlatmışsın

ben de arabayı alalı daha 3 ay olmamışken şehiriçinde düz devam ediyordum,,karşıdan gelen bi minibus sola dönmek için direk kırınca sağ arka tekerle çamurluğunun arasına çarptım
kasko ödemeli 1800 ytl hasar çıkmıştı, kaput,tampon sağ far + çamurluk gitmişti

Son düzenleme:

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kazayapanlara geçmiş olsun.
Bende de ne kısmettirki arabanın içindeyken çizik bile olmuyor.Arabayı kitleyip iniyorum sabah kalkıyorum bi yeri yamuk.:)Bizim mahallede hep park halindeki arabalara vuruyorlar.Nedir benim bu acemilerden çektiğim yahuuu.
Neyse allah arabamın içinde insan varken kaza yaptırmasın.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnm 2005 model corsa van aracıma ara sokaktan cıkarken beledıye otobusu carptı 30 metre kadar surukledı onunde bızı daha dorusu suruklemıs kardsım vardı otobusun vurdugu trarfta ALLAH tan kol kırıgı ve bı kac dıkısle atlattık arac perte cıktı ama baska bı arac olsa kesın olurduk aracın sag tarafı tavan dahıl ıcerdeydı fakt opelın saglam dıerklerı sayesınde kurtulduk

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa C Corsa D Ye Karşı :):) Sonuç DAgılan Corsa D :D:D
foto0320io9.jpg

foto0321oj1.jpg

foto0324rl1.jpg

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıya corsa d güvenlikte 5 yıldız almış bi araç...onun için dağılması normal...5 * lı araç nasıl dağılır demeyin..önemli olan aracın dağılması değil darbeyi emip sürücüye hissettirmemesi

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıya corsa d güvenlikte 5 yıldız almış bi araç...onun için dağılması normal...5 * lı araç nasıl dağılır demeyin..önemli olan aracın dağılması değil darbeyi emip sürücüye hissettirmemesi
Tabikide Oyle Dogru Söylüyosun Fakat Bunu Herkez Kotu Anlıyor.Hatta Araba Çok dandik yorumlarını yapabiliyor.Bi dokundum kaput katlandı gibi yorumlar oluşuyor Örnegin.Zaten Bu kazada Benim Corsanın Tam Köşesi Geldi.Eger Kafa Kafaya girseydik aynı ölçüde zarar Görürdük.En Saglam Yerden Vurdum Kısacası :):)

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabikide Oyle Dogru Söylüyosun Fakat Bunu Herkez Kotu Anlıyor.Hatta Araba Çok dandik yorumlarını yapabiliyor.Bi dokundum kaput katlandı gibi yorumlar oluşuyor Örnegin.Zaten Bu kazada Benim Corsanın Tam Köşesi Geldi.Eger Kafa Kafaya girseydik aynı ölçüde zarar Görürdük.En Saglam Yerden Vurdum Kısacası :):)

ee sonuş ne oldu kim suçluydu neden oldu vs.. bilgisi vermemişsin merak ettik