opelle kaza yaptınız mı?

bzgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, Alllah kimseye göstermesin, opelle kaza yaptınız mı?yaptıysanız kazaya sebebiyet veren durum neydi?(Yol sorunu,araçtan kaynaklanan,karşı taraftan gb.) bir de opelin faydası ve dezavantajı oldumu kaza sırasında!

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1-2 ay önce bı vectra b 1.6 ile kaza yaptım.test sırasında hızım 90-100 iken ana yolda orta refüjden önume cocuk cıktı bende orta refüşe cıktım cocuga carpmamak ıcın baktım bu seferde kafadan peton dırege çarpacagım tekrar yola kırdım bu seferde arkasını savurdu beton dırege tam sol arka çamurlugu vurdu. çok saglam bı noktadan vurmuşum. egerkı 2 kapının ortasından vursaydım arabayı dolayacakmış. müşterımden satın aldım aracını ve sattım. neyse geldi geçtide opel çok saglam cıktı. bu benım ilk kazamdı Allah yuzume baktıda ne cocukta nede bende hıcbırsey yok.

benım tavsıyem sureklı emnıyet kemırınızı takınız ve surucu koltugunuzu camdan fırlayacak gıbı yakına almayınız...

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet yaptım maalesef 2001 astra edition ım pert oldu! 200 le yoldan çıktım savrulup takla attım ama kaç tane bilmiyorum açıkçası! kemerim bağlıydı ve hiçbir şey olmadan çıktım arabadan ama iki arkadaşım yaralandı. şimdi iyiler allahtan kalıcı bir sorun olmadı! arabanın dışı bitmişti ama içinde neredeyse hiç hasar yoktu tavan çökmedi direkler de gayet iyi durumdaydı! aslında fotoğraf koyucam ama olmuyo boyutu büyük geliyo nasıl küçültülür omu da bilmiyorum.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede image resizer mevcut ondan yardım alabilirsiniz

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 yılında vectra b aracımızla gece 2:30 da afyon tarafımda eşşeğe vurduk.Aracın ön taraf motora kadar yok olmuştu.Ama aracın içinde ve bizlerde birşey yoktu.Allah hepimizi kazalardan korusun

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dur kalkta telefona dalmışım minibüse arkadan çarptım.. tampon sağlamdı ama bi kaç çizik yüzünden boyandı.. kaput ortalarından biyerden ezildi o da düzeltilip boyandı... bide arabayı alalı 2 3 ay olmuştu daha kız gibiydi, sokak arasında duran kamyona sağ arka kapıdan arka tampona kadar sürttürdüm ciğerimin yandığını hissetmiştim:) çok şükür epeydir kaza yapmıyorum ama kaza dünyanın sonu deil arkadaşlar hele kaskonuz varsa.. yeterki cana gelmesin yoksa tampon değişmiş kapı boyanmış mühim deil.. tabi şasenin yamulduğu kazalarda ağlamak serbest:)
meftun ünal

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 yıl önceydi sanırım corsa-b ile megan II nin arkasına girmiştim yer ıslaktı ani fren yaptık.megane da bişi yoktu bende servisin yaptığı fiyatla 3800lira kaskya hasar çıkardılar.ön pnale radyatör farlar tampon kaput v.s değişmişti...

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2ay önce arkadan çarpmışlardı.arka tampon hafif ezilmişti.çarpanda toyota corolla 1997 model.onunda ön tarafta baya hasar vardı.hatta kaput fln esnemişti.

herkeze geçmiş olsun...

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet yaptım maalesef 2001 astra edition ım pert oldu! 200 le yoldan çıktım savrulup takla attım ama kaç tane bilmiyorum açıkçası! kemerim bağlıydı ve hiçbir şey olmadan çıktım arabadan ama iki arkadaşım yaralandı. şimdi iyiler allahtan kalıcı bir sorun olmadı! arabanın dışı bitmişti ama içinde neredeyse hiç hasar yoktu tavan çökmedi direkler de gayet iyi durumdaydı! aslında fotoğraf koyucam ama olmuyo boyutu büyük geliyo nasıl küçültülür omu da bilmiyorum.

çok büyük geçmiş olsun öle bi kaza anlattinki o kazadan sag çıkman inanılır gibi deyil o arabayın fotografını yüklersen bende opel almayı düşünenlere göstermek isterim opelin saglamlıgını fotoları bekliyoruz kolay gelsin