Opelinizle Hiç Yolda Kaldiniz Mi

alban79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2003 model ve 58.900 km de.hiç yolda bırakmadı beni...

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 2001 editon, şükürler olsun hiç yolda kalmadım, gerçi tipomla da kalmamıştım, önemli olan düzenli bakım ve tık deyince sanayiye gitmemiz.

nolamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
96000 km deyiz yolda asla bırakmadı buji kolları arızalı iken bile gitti ışığı yandı ama yine de gittim 100 km aralıksız uzun yolda 1 hafta arızalı arızalı bindik egzoz patlak bindik ama daha 1 kere olsun yeter artık durayım demedi canım arabam:D

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1kere 46.000de debriyaj balatası sıyırmıştı.oysa benim bildiğim en az 100.000 veriyolar...

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 kere aküden kaldım
1 kere alternatör yandı uzun yolda, şehre döndüm sonra yolda kaldım
1 kere altını taşa vurup karteli deldim yağ aktı ozaman kaldım.
3 kere kontak anahtarının içindeki mil kırıldı ondan yolda kaldım:)

opelimden memnunum. yaşına göre bence çok iyi araç: 96 astra f sedan 1.6 16v

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1kere 46.000de debriyaj balatası sıyırmıştı.oysa benim bildiğim en az 100.000 veriyolar...

2000 yılından sonraki üretilen baskı balatalarda asbest maddesi kullanılması yasak olduğundan 46.000km gitmesi normal.artık yeni baskı balatalar az gidecek...

muratgunes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 1 kere kaldım amma tam kaldım. o da bizim ve birazda mühendislerin hatası. ordu ünye de ünlübir hastane virajı var ( bilen bilir) virajı döndüm yol ortasında durdum hastane tarafına girmek için karşıdaki araba geçti gaza bastıım, bom diyebi ses ve duman, dedim noldu ki tekrar çalıştırdım, kütür patır çalışıyor, anladım. karbüratörün arka kısmında emme maniffoldunun hemen üzerinde küçük bir yumuşak hortum var, sıcaktan ve birkaç defa söküp takmaktan yumuşamış. Yaktım dörtlüleri, açtım kaputu, çıktım koşa kosa öne attım elimi yandı elim elimi çekerken de vestinghouse (vestanoz) emiş hortumunu kırdım, nitekim taktım ( 5 -10 sn) kapattım kaputu, bindim bi ara gazı vın içeri :) en iyi yolda kalışım buydu onun haricinde sıkıntısı yok. gazı benzini bitmezse tabii :)

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapının önünde kaldım. lpg enjektörleri yüzünden ama.

chidely

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2 kere aynı arıza yüzünden kaldım yakın zamanda.sebep ateşleme bobiniydi değiştirdim artık sorunum yok.