opelinizin bilmediğiniz özellikleri

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra b 2001 den itibaren ne ozelliler var

ornegin araba araba orjinal navigasyonlu renkli ekran main tusuna basinca biseyler cikiyor bunlarin anlamlarini bilen varmi ?

benimkinde main tusuna basinca.ekranin üst kisminda dört ayri bölme aciliyo, sirayla cd radyo,,,telefon,,.gps o an bulundugun semt yada sokak,,, anlik yakit ve menzil.
orta büyük tusu hangi konumun üstünde tutuyorsan o ekranda.yapmak istedigini ordan yapiyorsun ekrandan görerek.

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c nin yağ değişim km si de varmış geçen gün servise gittiğimde sıfırladılar bunu bilmiyordum ben...

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkinde main tusuna basinca.ekranin üst kisminda dört ayri bölme aciliyo, sirayla cd radyo,,,telefon,,.gps o an bulundugun semt yada sokak,,, anlik yakit ve menzil.
orta büyük tusu hangi konumun üstünde tutuyorsan o ekranda.yapmak istedigini ordan yapiyorsun ekrandan görerek.

tsk ettim abi ama bende o buyuk tus yok :D

benim gps ncdr 1100 main tusuna basili tutunca light falan yazilar ve % seyler gosteriyor
radyo konumunda dediginiz gibi frekansi falan gps bolumunde enlem boylma ama burdan bisey degistiremiyoruz ne biliyim acilan bi ozellik olurda burdan acariz diye umut etmistim :D ama olmadi :)

bu arada bu NCDR 1100 lens kismi degisiyormu ? artik cd leri okumuyorda ...

ozsat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni aldığım astra classic 3 aracımda fasılalı silecekleri çalıştıramadım.1 kademe aşağıya çekip fasıla kadar bekleyip daha sonra 1 kademe yukarı kaldırın silecek kolunu diyor.Yaptım fasılalı çalışmıyor silecekler yağmur sönsörlü şekilde çalışıyor.Acaba classic 3 te bu basit özellik(otomatik kapıların kilitlenmesinin olmadığı gibi :) ) yok mu?

ozsat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cevap verecek yok galiba...Şimdi servis ile konuştum yağmur sensörlü araçlarda (Astra H Classic 3 konfor paketi) fasıla ayarı yapılamıyormuş.Bana garip geldi..

Son düzenleme:

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
çünkü zaten yağmur şiddetine göre kendi ayarlıyor.
siz sabit bir fasıla ayarlarsınız, yağmur hızlanınca silecek yavaş kalır yada yağmur azalır silecek hızlı çalışır. sensör en sağlıklısı zaten.
silecek kolunun üstünde çevirmeli tuş vardır, oradan hassasiyeti ayarlayabilirsiniz.

ozsat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çünkü zaten yağmur şiddetine göre kendi ayarlıyor.
siz sabit bir fasıla ayarlarsınız, yağmur hızlanınca silecek yavaş kalır yada yağmur azalır silecek hızlı çalışır. sensör en sağlıklısı zaten.
silecek kolunun üstünde çevirmeli tuş vardır, oradan hassasiyeti ayarlayabilirsiniz.
Yağmur sensörlü olarak az yağmurda bile sık çalıştırıyor.Bir iki damla yağmur atıyor en az dört defa silecek çalışıyor.Bizimkilerde bir hassasiyet ayarı yok yanılmıyorsam keşke olsaydı dediğiniz gibi fasılaya gerek kalmazdı.