opelinizin bilmediğiniz özellikleri

mus-ty-03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c de bildiğiniz gizli özellikler (2004 comfort) yazabilirmisnz

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben hala kumanda yada kilitleme ile camlara hükmedemiyorum kapsamlı ve birebir birini bulsam bırakmicam valla baya özellik mevcut mesela biri

V: T: yazılı ekranda V: Hız T: Motor Su Sıcaklığıdır .. (Corsa C )

apathetic

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben hala kumanda yada kilitleme ile camlara hükmedemiyorum kapsamlı ve birebir birini bulsam bırakmicam valla baya özellik mevcut mesela biri

V: T: yazılı ekranda V: Hız T: Motor Su Sıcaklığıdır .. (Corsa C )
nasıl hükmedemiyorsun abicim olması lazım ama o özelliğin senin arabada..

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
nasıl hükmedemiyorsun abicim olması lazım ama o özelliğin senin arabada..

İnan deliricem çünkü bu cam özelliği tam benlk camlar kapalı durmuyor kardeşim direk full açıyor :) 2005 Essentia Corsa C X12XEP araç biri kumanda ile biri kitleme deliği ile yapılabilir diyor değerli arkadaşlar ve abilerin önerileri bunlar ama olkmyr :S

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estafurullah :) şimdi o hız uyarı sesını cozmeye calısıyorum, kolları cekdım kendıme dogruda beceremedım ılk yapısta :)

Benim merak ettiğim birşey daha var hani emniyet kemerini takmadıpımızda ses çıkarya benim kadranda göstergelerde onun için simge var ama ötmüyor acaba onu aktif edebiliyormuyuz gerçi ötmemesi daha iyi uğraşamam:)

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sekılde bende de ötmuyor , orta ekrandakı emnıyet kemerı ısıgıda sonuyor hemen, sanırım ayarlardan oda , ama bosver ötmesin mıllet ötmesın dıye kemer baslıgı alıp takıyor..

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gizli Özellikler:

12- Otomatik Kilitlenme :12km/h 'in üzerinde bir hızda kapılar otomatik olarak kilitlenir.Fonksiyon açılıp kapatılabilir ve fabrikadan çıkışta aktif değildir.Orta konsolda bulunan kapı kilitleme düğmesine 3sn basılı tutun.Kapıların uzaktan kumanda ile açılmasından 5dk sonra,kapılardan biri veya bagaj bölümü açılmazsa kapılar otomatik olarak tekrar kapanır

13- Uzaktan kumanda ile camların ve sunroof(mevcut ise) kapanması : Uzaktan kumandanın açma tuşuna 5 saniye basılı tutunca bütün camlar ve sunroof(mevcut ise)açılır,kapatma tuşuna 5 sn basılı tutunca ise kapanır.

Alıntıdır...

bunlar astra g için geçerli değil heralde? orta konsolda kilit tuşu yok mesela.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sekılde bende de ötmuyor , orta ekrandakı emnıyet kemerı ısıgıda sonuyor hemen, sanırım ayarlardan oda , ama bosver ötmesin mıllet ötmesın dıye kemer baslıgı alıp takıyor..

Evet aynen öyle:)