opelinizden memnun musunuz?

opel aracınızdan memnun musunuz?

• memnunum

Oy: 165 83.3%
  • memnun değilim

Oy: 33 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    198
  • Anket kapatılmış .

hakiguner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam bende iyiki opel almışım :) niyemi gaz bastığımda yanımda kimse kalmıyor bencede sen ustanı değiştir ve opelimi değiştireyim deme :D opel gibi araç bulamazsın onuda söyleyeyim ::):)

BaYRaM12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş aracının sorunsuz olmasını veyada kafanın rahat olmasını istiyorsan arabanı sıfır alacaksın. Benim aracım şimdi sürekli arıza vermaya başladı. Ancak ikinci el aldığım için arabaya bir suç bulamıyorum.
Arızası da olsa tipi yetiyor aracımın.:)
katılıyorum ben arabayı sıfır almıstım ve su anda cok memnunum sorun yok tipi karizması waR:D

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 2.el aldım bakımını yaptım bir iki masraf ettim şükürler olsun sıkıntım yok arabanın usta iyi oldumtan sonra bir sefer yaptırırsın sonra peryodik bakımlarını yapar binersin

sjesansarbos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ayda 1500-2000 km yapiyorum. Arabam ile (hala) cok memnunum. Bir bakalim gelecek aylar ne getirir.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
arada sırada sorun çıkarıyor ama aslında bu tüm araçlarda olabilecek sorunlar. yani nede olsa insan yapımı bir çuval civatadır:) souçta tanklar bile bozuluyor:kop:

oyüzden arabamdan çok memnunum ve opel kullanmaktan gurur duyuyorum

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
valla otomatik vitesli tüm araçlar normallerine göre fazla yakıyor zaten. ama manual vitestede diyorsanız sarfiyat çok. ozaman neye göre hangi arbaya göre değerlendirdiğiniz önemli. ben corsaların her modelini kullandım. 2002 gsı dışındaki tüm modelleri gayet tasarruflu araçlar