opelinde shell v-power kullanan???

menecer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
euro4 motorlarda barız fark edıyor benzın sıkıntısı
malesef ulkemızdekı 95 oktan denemnler 95 oktan degıl
97 oktanlar 95e yaklasıyor sadece
oktan artırıcı kullanmak yerıne 100 oktan dıye satılanı alırsanız aynı hesaba gelır
ne oldugu bılınmıyen katkı yerıne tercıh edılır

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzini shell den aklı kelden alıyoruz biz...((-: 97 oktan kullanıyorum hep shellden...100 oktan daha denemedim...bp ultimeit aldım yanlız hic fark göremedim okadar fuarda tanıttılar gösterdiler ama ya bizim buradaki bp de sorun var yada söyledikleri hikaye...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ne güzel be bizde oktan yok dimi:D:D:D

Güzel olmasına güzelde sizdede var sayılır.
Euro dizeli oktanlı sayabiliriz . Normal ile arasında fark çok.
Herhalde denemişsinizdir veya kullanıyorsunuz. Kullanan arkadaşlarımdan bilyorum büyük fark olduğunu.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fark edermi bilmiyorum ama daha fazla yaktığını biliyorum.

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benzini shell den aklı kelden alıyoruz biz...((-: 97 oktan kullanıyorum hep shellden...100 oktan daha denemedim...bp ultimeit aldım yanlız hic fark göremedim okadar fuarda tanıttılar gösterdiler ama ya bizim buradaki bp de sorun var yada söyledikleri hikaye...

bp nin 97 oktanını bende denedim hakikaten hikaye,hem performansta 95 le arasında fark yok hemde tüketimi daha fazla,bp 95 oktanın tüketimi ve fiyatı daha düşük performansıda aynı,shell den ben uzun zamandır benzin almıyorum ama 100 oktanını denemek için almıştım tüketimi hem çok artırıyor hemde fiyatı çok pahalı,yetkili servis opele shell'den benzin almayın çok fazla kurum yapıyor egr valfiyle rölanti regülatörünü tıkıyor sürekli sorun çıkarıyor demişti,en iyi 97 oktan opet'te hem performans bariz artıyor hemde fiyat farkı çok cüzi...

nkaymak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk defa shell den 95 oktan benzin aldım. hakikaten çok memnun kaldım. sanki araba daha iyi gidiyo

ondernet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
95 oktandan sasma derim kardes biara kullandım 100oktan hem araba fazla yaktı hem cebimi fazla yaktı ayrıca arabanın calışmasındada yavaslama oldu ben tawsiye etmem ideali 95oktan