opelin astra III kampanyası hakkında

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de öyle yapıcam. trafik işlemleri için gerekli mi acaba diye sordum. valla bir haftadır arabasızım. sudan çıkmış balığa döndüm. bir an önce arabama kavuşmak istiyorum.

myilmaz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de öyle yapıcam. trafik işlemleri için gerekli mi acaba diye sordum. valla bir haftadır arabasızım. sudan çıkmış balığa döndüm. bir an önce arabama kavuşmak istiyorum.
trafik işlemleri için burdaki arkadaş sadece faturanın aslı ve aracın bilgilerini içeren "teknik belge" denilen belgenin aslı yeterli olur diyor. sanırım gerek yok mtv makbuzuna.

itechin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafik işlemleri için burdaki arkadaş sadece faturanın aslı ve aracın bilgilerini içeren "teknik belge" denilen belgenin aslı yeterli olur diyor. sanırım gerek yok mtv makbuzuna.

ben aracımı alırken satış temsilcisi MTV'yi 20-25 gün sonra ödersiniz demişti.bende bugun kontrol ettim internet vergi dairesinden kayıtlı araç yok diyor.Sanırım arabanın sisteme girmesi biraz zaman alıyor.

Son düzenleme:

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman problem yok. bana faturayı uygunluk belgesini falan verdiler. bir de trafik sigortası yapmışlar. o da onlardan oldu. 500 lira da indirim yapmışlardı plaka işlemleri için. bakalım artık.

tolgauslu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aracımı alırken satış temsilcisi MTV'yi 20-25 gün sonra ödersiniz demişti.bende bugun kontrol ettim internet vergi dairesinden kayıtlı araç yok diyor.Sanırım arabanın sisteme girmesi biraz zaman alıyor.

Aracın internette kaydının görünmesi 5-6 gün sürüyor ama bankadan ne zaman isterseniz yatırabiliyorsunuz...

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok sorun değil ya internette göründüğü zaman yatırırım.