opelin astra III kampanyası hakkında

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gittim ve sonunda arabamı aldım:) detayları isterseniz devam edebiliriz.

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah hepimize daha iyilerini nasip etsin inşallah kazasız belasız kullanmak nasip olsun.

fiyat 37000 karter muhafaza, paspas, trafik ve ilkyardım seti güneşlik hediye. ayrıca camlara krom çıtaları da hediye olarak aldım. ancak ilk bandrol ve trafik işlemleri bana ait. düzcede oturduğum için orada yaptıracam plaka işlemlerini. ankara da yapamayacakmışız.

kendi aracım duruyor. baya kişi aradı geldi gördü. düşünmek için zaman istediler. pazar günü pazara götüreceğim. bakalım mutlaka satacağım başka yolu yok. 500 lira kapora verdim. kredi işlemlerimizi başlattık. araç hazırmış ama benim aracımı satmam için eylül başlarına kadar bekleyebileceklerini söylediler.

renk siyah :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı olsun

myilmaz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Kdz.Ereğli'liyim. Komşuyuz ama ben 8 senedir Çanakkalede çalışıyorum.
Opis'ten mi aldınız aracı? Bir de kredi koşulları hakkında bilgi verirmisiniz? Ben de kendi aracımı satarak almayı düşünüyorum ama satamazsam yakın zamanda kredi şartları nasıl?

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Kdz.Ereğli'liyim. Komşuyuz ama ben 8 senedir Çanakkalede çalışıyorum.
Opis'ten mi aldınız aracı? Bir de kredi koşulları hakkında bilgi verirmisiniz? Ben de kendi aracımı satarak almayı düşünüyorum ama satamazsam yakın zamanda kredi şartları nasıl?

biz de akçakocadayız. epey yakın. opis ten almadım. opis hakkında oldukça şikayet var. opan dan aldım. 25000 lira kredi çektim 36 ay vade. 4700 faizi var.