Opelim.Net T-Shirt ve Sticker

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emeği geçen herkese teşekkürler,
Süreci tam olarak takip edemedim ama farklı modellerin sunulduğunu hatırlıyorum.. Eleştiri olarak algılanmasın keşke 2-3 alternatif olsaydı.
Tekrar ilgililere teşekkür ederim.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
moz-screenshot-3.jpg
GT yazılı siyah t shirt yok galiba.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlar opelin resmi tshirtleri bir arkadaş koymuştu onları yani fikir olsun bize diye ama patentli ürün oldukları için bizim yapıp satmamız zaten mümkün değil.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugünkü kargo çıktı.
Ankara Opel Garaj servisin elinde yarından itibaren tshirt ve sticker olacaktır. isteyen ordan temin edebilir istemeyene (bana uzak orası gidemem derseniz :D ) ben yine burdan kargo ile gönderebilirim.

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Yeliz AbLacım Tek Bi Ricam oLacaktı. bunu çoğu kişi merak ediyor oLabilir. T-Shirtin öLçüLeri nedir? BeLi ve Boyu oLarak? Kaç Cm ? bi biLgiLendirirseniz Gerçekten çoK sevinirim =)

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlar opelin resmi tshirtleri bir arkadaş koymuştu onları yani fikir olsun bize diye ama patentli ürün oldukları için bizim yapıp satmamız zaten mümkün değil.

Teşekkürler Yeliz Hanım

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aaa boyutları yazmıştım ama yanlış yeremi yazdım acaba yoksa gönderemi tıklamadım? Neyse görünürde yok tekrar yazayım :D

en boy
XXL 50 70
XL 48 70
L 46 68
m 44 66

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugünkü kargo çıktı.
Ankara Opel Garaj servisin elinde yarından itibaren tshirt ve sticker olacaktır. isteyen ordan temin edebilir istemeyene (bana uzak orası gidemem derseniz :D ) ben yine burdan kargo ile gönderebilirim.

Ben az önce EFT yi yaptım maili de attım.Zaten afyondayım ve bana özel kargo olacak tekim o yüzden.bugün çıkarabilir misiniz?
Mailde de yazdım XXXXL veya XXXL veya XXL olsun.en azından 2X olması lazım yoksa koltuğuma kılıf yapmak zorunda kalırım :( Selamlar.

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben az önce EFT yi yaptım maili de attım.Zaten afyondayım ve bana özel kargo olacak tekim o yüzden.bugün çıkarabilir misiniz?
Mailde de yazdım XXXXL veya XXXL veya XXL olsun.en azından 2X olması lazım yoksa koltuğuma kılıf yapmak zorunda kalırım :( Selamlar.

maili gelmemiş tekrar yollarmısınız