Opelim.Net T-Shirt ve Sticker

OSMANERkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın sabah 10 gibi gelip alacağım inşallah. Kızım tişörtü şimdiden kaptı. stiker larda bana kalacak sanırım. Görüşmek üzere,

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi hayırlı olsun şimdiden herkese..

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Gayet Hoş Ve GüzeL :) Ancak Bana oLucak mı ondan emin değiLim. S beden Giyiyorum. Dar uzun bi yapım var Boyunm ise 1.70 KiLom 50 :( Bayağı bi zayıfım. Sizce Uyar mı bana? ama pek uyucağını sanmıorum. Yİnede Vericem siparişi ama şöyle bir sorun var. Bİzim Tekirdağ'ın Malkara iLçesinde Garanti Bank yok :( Ak bank Ve ya iş Bank şubelerinden işLem yapamıyomuyuz? Eğer Başka Banka varsa yeLiz AbLacım bi biLgiLendirirmisin Beni? Şimdiden TeşekkürLer.

cglrkml

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla sorunuzu bana sormamışsınız ama yardımcı olabilirsem birkaç kelime birşeyler yazayım..beden konusunda bende terettütdeyim çoğu mağazada ki XL hatta XXL lar bana olmuyor ne yazıkki benimde ne yazıkki irice bir yapım var:D ama olsun olmasada sorun değil o tshirt dolabımda olsun her açtığımda göreyim buluşmalarda içine sıkışarakta olsa giyeyim yeter:D banka işine gelince diğer bankalardan da bildiğim kadarıyla havale yapılabiliyor ancak daha fazla havale ücreti alınıyor diye biliyorum.

rioter

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Sticker içten mi dıştan mı yapışmalı? (araç camı için)
2- Tişört rengi sadece siyah mı?

Teşekkürler..

Vectra Power

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.dilanbilgisayar.com.tr
Ben Cevabımı aLdım =) Sadece Yeliz AbLadan t - shirt'in öLçüLeri istiyorum o kadar. Beli ve boyu Kaç CM ? AbLacım bi iLgiLenirsen Sevinirim. Ayrıca bi kaç kişi daha bu soruyu soruyor.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
tişörtüm kargo ile şimdi geldi ilgilenen herkese teşekkürler

yanlız dar geldi ne yapmam lazım değiştirmek için acaba böle durumlar için ankarada ki sponsorumuza bir kaç adet değişim için gönderilemez mi bu tarz sıkıntılar yaşanacak gibi

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
yada ankara da medıum isteyen biri varsa bendekini verebilirim.banada bi büyüğünü isteriz.

Son düzenleme:

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ok Ankarada Opel Garaja bugün topluca gönderi yaparım. ordan alır değişimleri falanda yaparsınız artık.