Opelim.Net Stickerları!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Merhabalar,
Bu sticker işi efsaneleşmeden el atmak istedim. İlk etapta bastırılacak stickerlar Vip üyeliklere ücretsiz dağıtacam, bunun ardından diğer üyelerimiz için baskı yapılıp dağıtılacak.

1) Aklımda 2 adet sticker ebadı var, biri arka kelebek camı için diğeri de biraz daha büyük olarak bagaj, arka cam vs. için. Bana olması gereken boyutları söyler misiniz? Kelebek camımı ölçüp bakacağım, Corsa sahibi de ölçebilir mi? Bagaj kapağı için ne olmalıdır ölçü? Kibar durmasından yanayım.

2) Renk olarak 3 renk aklımda ama daha sayı belirleyip bir yerle görüşmediğim için maliyeti bilemedim. Maliyete göre 1 yada 3 renk seçeceğim ve adet belirleyeceğim. O yüzden toplam da pahalıya da gelse, tek seferde bastıramayabilirim. Tasarım konusunda başka önerilere de açığım.
Aklımdaki renkler
opelimlogo2.jpg

3) Aramızda maatbacı, reklamcı üyelerimiz var mı? Başkasına kazandırmayalım. Yada önerebileceğiniz bir yer?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

Yukarıdaki renklere ilave olarak gümüş (asil, klasik, ağır başlı) ve Opel'in klasik sarı rengi (spor, kışkırtıcı) de olabilir. Siyah renk camlarda sönük kalabilir. Arka cam için boyutlar abartılı olmazsa iyi olur, malüm TÜV muayenelerinde abartılı yazılar sorun yaşatıyor. (Gerekirse arka cam için logosuz, sadece opelim.net yazısı da yeterli olabilir)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Yukarıdaki renklere ilave olarak gümüş (asil, klasik, ağır başlı) ve Opel'in klasik sarı rengi (spor, kışkırtıcı) de olabilir. Siyah renk camlarda sönük kalabilir. Arka cam için boyutlar abartılı olmazsa iyi olur, malüm TÜV muayenelerinde abartılı yazılar sorun yaşatıyor. (Gerekirse arka cam için logosuz, sadece opelim.net yazısı da yeterli olabilir)

Küçük taraftarıyım, 3. stop boyutu kadar. Çünkü ben mesela bagaj kapağına monte edeceğim.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Küçük taraftarıyım, 3. stop boyutu kadar. Çünkü ben mesela bagaj kapağına monte edeceğim.
Bir hatırlatma yapayım; kelebek camları için olanlar aracın içinden cama yapıştırılmalı ki yıkamalarda, camların buzu kazınırken ve benzeri işlerde kolayca deforme olmasın.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bir hatırlatma yapayım; kelebek camları için olanlar aracın içinden cama yapıştırılmalı ki yıkamalarda, camların buzu kazınırken ve benzeri işlerde kolayca deforme olmasın.

Maliyet yükseltiyorsun ama :) Filmli camda nasıl durur acaba? Onları tek renk beyaz yaparız o zaman.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
bence daha güzel bir logo bulunmalı...

Bence de yalnız, bunu yapabilecek pek üyemiz yok sanırsam, yada vakti olan. Bildiğim suluboya44 ve siz varsınız. Vaktiniz olursa, yeni sticker tasarımı konusunda yardımcı olursunuz belki. Yoksa bunun için tasarım yarışması açabilirim freelancer forumlarına yalnız bu da biraz maliyetli olacaktır. Şimdilik daha iyisini bulana kadar, bu logo üzerinden gidelim, ön siparişleri toplayalım, ben baskı işlerini çözeyim, herşey netleşsin. Olmadı 2. version çıkartırız bir süre sonra napalım, hiç olmamasından iyidir.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hepsi içeriden yapıştırılmalı.çünkü ben aldığım zaman camın dışından yapıştırdım güneş,toz,su fln mahvoldu 4-5 ayda :( + gümüş yada gri rengi olabilir

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kerem kardeşim benim araçtaki eski amblem nasıldı :D ama dediğin gibi dısarıda olunca hava şartları mahvediyor. bende söktüm en sonunda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...