Opelim.net 3.yaş günü ve YILIN BULUŞMASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Arkadaşlar resimlere ve yorumlara baktıkça o kadar duygulandımki bunu yazmak istedim..

Bu organizasyona katılan bizimle orda değerli zamanını paylaşan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.. Aramıza yeni katılan arkadaşlarda görmüşlerdirki bu forum sadece bir opel fan club deil aynı zamanda gerçek bir aile ortamı.. Şöyle bir durupta bu forumda katıldığım ilk zamanlardan bugüne kadar bakıorumda arkadaşlar hepinizi ve opelimi gerçekten çok sewiorum .. :)

Heleki bazı arkadaşlar benim için o kadar özelki kardeşimden ötesiniz.. Umarım sizlerle her zaman senede 1 2 kerede olsa çamlıcada veya herhangi bi yerde bi araya geliriz.. Teker teker sayamıyacağım ama Sivas'tan her geldiğimizde bizleri aileleri gibi ağırlayan hepinize çok teşekkür ediorum..

Çok özelsiniz..

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten herşey çok güzeldi,ancak fırsat bulup yazıyorum,bu arada Erman geçmiş olsun umarım büyük bir problem yoktur,organizasyonda emeği geçen ve katılan herkese tek tek teşekkürler inşallah yenilerinde de bir arada oluruz...

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Ermanın biraz önce arabanın yanındaydım. Hadi ilk müjdeyi ben vereyim o kadar korkma ucuz atlatmışsın yine... Detayları da Mustafa' dan duyarsın.

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Hani Benim COMBO GSI ???

Şirket arabası die hep dışLadınız onu zaten :)

Ben Kara Kızımı getirim bi dahaki buLuşmayada görün siz...

diğer fotorafları da bekliyoruz arkadaşlar.

katılamadım :( Zonguldak'a aile ziyaretine gitmem gerekiyordu.dönüşte otobanda karşılaşmayı umdum ama o da mümkün olmadı:(
bu sayılmaz bi daha yapalım diyenler yokmu?
(çok imrendim yaw)

Yağmurdan sonra yerLer çamurdu doğaL oLarak..Serdar abi de Onur abinin GSİ yukarı çıkarmaya çaLıstı..Sen bu GSİ yı bide ondan sonra görseydin :D:D AnLadın sen onu :D:D

yok yok her durumda tek geçerim ben o gsı ı

:eek: Napıcaksın işte GSI lar bi rahat durmuyo Farukcum.. :)

VecTraTöR;230058' Alıntı:
cihaz karaktersiz PİLOT ne yapsın :D

Gerçekten çok güzel bi buluşmaydı gelen herkese çok teşekkür ederiz çok eğlenceliydi tanışmak istediğimiz birçok kişiyle tanışma fırsatı bulduk.. Kaynaştık.. :) Bence değdi emeği geçen herkese çok teşekkür ederim ;)

hayret!! Fatmanaz'ın hiç fotoğrafı yok :rolleyes:

FatmaNaz bi saniye yerinde durmadıki resmi çekilsin :)

FOTOĞRAFLAR İÇİN;

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=11651

barcha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serkan sana seviyorum.. :)

Erman biraz da olsa gözün aydın kardeşim.. ;)

Yavuz abim Naz'ı çok özledim ben gece yola mı çıksam yine.. :sorry:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de aldım mutlu haberi, nur topu gibi maşallah.
Piston yatakları değişecekmiş, bir sevindim bir sevindim sormayın.(smile koyacaktım ama duygularımı ifade edebilecek bir tane bulamadım, hani şöyle hem sinirinden gülen, hem küfreden bi tane)Bu hafta araba yok yani bana.Neyse sağlık olsun, beterin beteri var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...