Opelim.net 3.yaş günü ve YILIN BULUŞMASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bir gün geçirmişsiniz.resimlere baktım da,orda olmak sizlerle tanışmak isterdik..ama inşallah bir dahaki sefere,,servis aracımız ve ekipmanımızla gelip olay yeri müdahele yi yaparız..opel yolda kalmaz

OpeLT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önemli olan kazasız belasız bu organizasyonu atlatmaktı..
Elimde olmayan sebeplerden dolayı katılamadım inanın çok üzüldüm.. :(
Fotoğraflardan çok güzel ve dostane geçtiği belli oluyor..
Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Erman ayrıca sana geçmiş olsun.. Allah daha beterlerinden korusun.. ;)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel bir organizasyon olmuş, katılamadığıma gerçekten çok üzüldüm.foto çeken herkese tşk. ler

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle;

Skyeye Erman
Çok geçmiş olsun kardeşim.Umarım ciddi bir sorun yoktur demeyi çok isterdim ama o ses :( Forumun en Corsa'larından biri,nazar diyelim..

weSTI555 Hakan
Seni tekrar gördüğüme çok sevindim dostum,çok özelsin.. Zeynomuza iyi bakın.. SF için görüşcez seninle ;)

Respect Emre
Kankaaaaa,söz sana travers bulucam.. Farlarmı? :eek: Yollarım bi ara işte :D Hee unutmadan Emir G :kop:

mavigsi Alper
Kardeşim seni çok özlemişim,powerbox çok şık olmuş.. Ankara'da görüşmek üzere..

burakttt
Bu işi kan temizler :)

Milupa :D
Kardeşim yine tüm sıcaklığınla aramızdaydın,seni görmek çok güzeldi

Pharuck Faruk
Combo GSI :D Kardeşim,sırf ailem için fazladan en az 3 saatini yollarda geçirdin.Sana ve dünya tatlısı babana çok teşekkür ederim..

kadett Okan
Kralsın.. SAna ve Calibra'na gösterilen yoğun ilgiden dolayı fazla görüşemedik ama seni gördüğüme çok çok sevindim.. Heran mantı yemeye gelebilirim :D

isotta Cenker
büyük buluşmaya Kadett GSI'sız katılmama engel oldun,MAE 43 için çok teşekkür ederim dostum :good:

asTRa Hakan abi
abi,önemli bir operasyon geçirmiş olmana rağmen bizleri yalnız bırakmadın.Çok teşekkür ederim

çöldekiadam Deniz
Range'e çok güvenme :D

csoft Cumhur
tanıştığımıza çok sevindim kardeşim.. o arabayı oraya nasıl parkettin yaa :D

Serkan 61
Azda olsa muhabbet edebilmemiz geç saatleri buldu ama tanıştığımıza çok memnun oldum kardeşim..

LND Samet
Forumda günde 100 tane mesaj yazarsın,buluşmaya gelince-abi naber diyip kaçarsın.. Yok öyle! Ankara'da bana bir yemek borcun var kardeşim :D

veeeeeeee Sivas
Hepinizi çok seviyorum canım kardeşlerim.. ve söz veriyorum çok yakında Sivas'ta görüşmek üzere..

Bu güzel etkinlik için tüm www.opelim.net ailesine çok teşekkür ederim.. O kadar kalabalıktıkki bazı arkadaşlarla tanışma fırsatım bile olmadı.. Yeni organizasyonlarda görüşmek dileğiyle

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz abi bu oluyormu şimdi fatmanazdan bize zaman bıraktında konuşabildikmi sanki:):)
Hayır bırak bizim Ankaralı doğanımızla yakışıklımızla bayaa bi samimiydi yanii:D:D
Abicim ilk fırsatta her daim her yerde yemek borcumuz olsun yeterki sana olsun;)

reallaz61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Böyle bi organizayona sebep olan tüm arkadaşlara teşekkürler. Sizleri tanımak gerçekten güzeldi.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok özel bir gün güzel bir organizasyondu.Günden kalan tatlı yorgunluğa kat kat değdi cidden:)
Herkese teşekkürler.

Erman , duyunca gerçekten üzüldüm.çok geçmiş olsun.

PHaRUcK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.1907unifeb.org
Pharuck Faruk
Combo GSI :D Kardeşim,sırf ailem için fazladan en az 3 saatini yollarda geçirdin.Sana ve dünya tatlısı babana çok teşekkür ederim..

Est.abi Lafımı oLur..Benim için süper bi gündü..YoLda 3 saat fazLa gitmemizde zaman kaybı diiLdi abi..Hiç oLmazsa takıla takıLa gittik hem GSİ takibi ayrı bi zevk abi ;)Günün son bombasıda yeterdi zaten..FatmanazLa arka koLtukta eve kadar beraber gittik ;) daha ne isterim.. :)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cümleten teşekkürler arkadaşlar.Motordan gelen sesler pek hayra alamet değil, inşallah çok ciddi bişey yoktur.:(

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel bir organizasyon olmuş gerçekten arkadaşlar tam opelim.net yakışır bir şekilde gönül aranızda olmak isterdi ama kısmet değilmiş inşallah başka bir buluşmaya ama gerçekten orda olan bütün arkadaşlara imrendim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...