opeli mahkemeye verdim!

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opeli mahkemeye verdim!

DERSİMLİ link' Alıntı:
Arkadaşlar AFL farımda ledlerin olduğu bölümdeki lekelenmeler ile ilgili başvurduğum opel türkiyeden olumsuz yanıt aldım ve ayrıca hiç hoş olmayan bir tutum ile karşılaştım. benim bildiğim bir kaç arkadaşın farları garanti kapsamında değişmişti bunları mahkemede delil olarak sunacağım fakat içinizden başka bu işlemi yaptırmış olan arkadaşlar var ise yardımcı olmanızı bekliyorum bu davayı tüm arkadaşlar adına açtım, bana dendiği gibi kardeşim bu farların hastalığı yenisini taksan yine aynısını yapacak diyerek içinden sıyrılabilinecek kadar kolay olmadığını anlatacağım birilerine. 68lookk

Hastalık yapmayan far ürettireceksin o zaman. Benim farlarda da var hafif lekeler. Ki zaten bu farları hella üretiyor yanlış bilmiyorsam. Hella nın diğer ürünlerinde bu durum yok. Xenon veya led lere has bir durum değil bu.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
Bunu yanıt olarak verebilir haklısınız ama orada "Kısa süre sonra kendiliğinden kaybolur" diyor. Bizde kaybolma yok. Oradaki ile alakasız bir durum bu yaşanan.

Benim farlarada sürekli var bu leke kardeşim ısınınca yada soğuyunca geçmiyor yani hep aynı lekeler olduğu gibi duruyor ayrıca madem öyle neden bununla ilgili daha önce birçok kişinin farını değişiyorsunda şimdikileri değişmiyorsun?

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Şu anda bülent ve nuri arkadaşımız var bunun dışında aklınıza gelen varsa bunlara ulaşmak lazım destek bekliyorum arkadaşlar.
Ömür ben sana yaptırdığım servisi ve plakamı vermiştim. Yeterli mi? Bu arada iş emrini ve faturayı da versem iyiydi ama biliyorsun cosmoyu ben geçen aralıkta satmıştım. Bilsem elimde saklardım.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Benim farlarada sürekli var bu leke kardeşim ısınınca yada soğuyunca geçmiyor yani hep aynı lekeler olduğu gibi duruyor ayrıca madem öyle neden bununla ilgili daha önce birçok kişinin farını değişiyorsunda şimdikileri değişmiyorsun?

Zaten bu buğu falan değil. Bariz leke. Üstelik geçmek şöyle dursun artıyor.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Aynen katılıyorum. Benim buğulanma LED'in olduğu bölgedeydi ve yaz boyunca geçmemişti kaldı ki araç beyaz olduğundan pek yıkatan birisi de değildim.
Bakmayın şimdi siyah aldık mazotla yaptığımız tasarrufu oto kuaföre veriyorum  002tuhaff

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Ömür ben sana yaptırdığım servisi ve plakamı vermiştim. Yeterli mi? Bu arada iş emrini ve faturayı da versem iyiydi ama biliyorsun cosmoyu ben geçen aralıkta satmıştım. Bilsem elimde saklardım.

Sağolasın birşey lazım olursa haber ederim.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sizi tebrik ederim, sonuna kadar haklısınız  general_Applause

Bu arada lekeden kasıt nedir bilmiyorum ama buhar uçunca kireç lekesi kalmış olabilir...

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
Arkadaşlar AFL farımda ledlerin olduğu bölümdeki lekelenmeler ile ilgili başvurduğum opel türkiyeden olumsuz yanıt aldım ve ayrıca hiç hoş olmayan bir tutum ile karşılaştım. benim bildiğim bir kaç arkadaşın farları garanti kapsamında değişmişti bunları mahkemede delil olarak sunacağım fakat içinizden başka bu işlemi yaptırmış olan arkadaşlar var ise yardımcı olmanızı bekliyorum bu davayı tüm arkadaşlar adına açtım, bana dendiği gibi kardeşim bu farların hastalığı yenisini taksan yine aynısını yapacak diyerek içinden sıyrılabilinecek kadar kolay olmadığını anlatacağım birilerine. 68lookk
iyi yapmışsınız ancak değişimi yaptırsanız dahi yenisinde de olacak afl li insignialarda da var bu sorun maalesef yani harcadığınız zamana yazık olabilir sonuçta ama burunlarını sürtmekte fayda var

Burock3427

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu sorun afl olmayan farlarda görülüyor mu. Tam olarak nasıl bir lekelenme açıklayabilir misiniz?