opeli mahkemeye verdim!

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar AFL farımda ledlerin olduğu bölümdeki lekelenmeler ile ilgili başvurduğum opel türkiyeden olumsuz yanıt aldım ve ayrıca hiç hoş olmayan bir tutum ile karşılaştım. benim bildiğim bir kaç arkadaşın farları garanti kapsamında değişmişti bunları mahkemede delil olarak sunacağım fakat içinizden başka bu işlemi yaptırmış olan arkadaşlar var ise yardımcı olmanızı bekliyorum bu davayı tüm arkadaşlar adına açtım, bana dendiği gibi kardeşim bu farların hastalığı yenisini taksan yine aynısını yapacak diyerek içinden sıyrılabilinecek kadar kolay olmadığını anlatacağım birilerine. 68lookk

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: opeli mahkemeye verdim!

İyi yapmışsın dostum, emsal örnekleri varken kimse kimseyi enayi yerine koyamaz.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
İyi yapmışsın dostum, emsal örnekleri varken kimse kimseyi enayi yerine koyamaz.
Ayrıca kardeşim 7 sene içinde 6 tane her çıkan modelinden aldım bu firmadan 2 tane far senin müşterinden daha önemli ise ben bir daha bu firmadan araç almamaya yemin ettim.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnşallah kazanırsın abi.Aracı satana kadar aman efendim,canım efendim.Sattıktan sonra tanımıyorlar bile.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hadi hayirlisi ÖMÜR.
Cok opel arac almisin zaten kanka birazda baska markalari dene.

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam öncelikle geçmiş olsun ve kolay gelsin sabırla ilerlemeniz gerektiğini hatırlatayım dedim.. zorlu bir süreç olacak.. mahkeme her bir delil için ayrı bir duruşma gününe hükmedebilecek.. karar verilecek karşı taraf yargıtay'a temyize gidecek.. yaklaşık iki yılı bulacak.. ama en nihayetinde zafer sizin olacak... ben avukatım ne zaman derseniz hukuki destek vermeye hazırım... gerçi 15-22 haziran arası yurtdışında olacağım ama fırsat buldukça foruma gireceğim... hadi gösterin şu almanlara türkiyenin hukuk devleti olduğunu...  battle_Teroriste

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iurista link' Alıntı:
hocam öncelikle geçmiş olsun ve kolay gelsin sabırla ilerlemeniz gerektiğini hatırlatayım dedim.. zorlu bir süreç olacak.. mahkeme her bir delil için ayrı bir duruşma gününe hükmedebilecek.. karar verilecek karşı taraf yargıtay'a temyize gidecek.. yaklaşık iki yılı bulacak.. ama en nihayetinde zafer sizin olacak... ben avukatım ne zaman derseniz hukuki destek vermeye hazırım... gerçi 15-22 haziran arası yurtdışında olacağım ama fırsat buldukça foruma gireceğim... hadi gösterin şu almanlara türkiyenin hukuk devleti olduğunu...  battle_Teroriste

Desteğiniz için sağolun, hiç önemli değil isterse 5 yıl sürsün hakkımı değil dünyada, mars'ta olsa yine bırakmam.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

En iyisini yapmışsın ֖mür abi.  :)
Emsal teşkil edecek bir-iki garanti işlemi de bulduk mu dava senindir abi.  14alkiss

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
En iyisini yapmışsın ֖mür abi.  :)
Emsal teşkil edecek bir-iki garanti işlemi de bulduk mu dava senindir abi.  14alkiss

şu anda bülent ve nuri arkadaşımız var bunun dışında aklınıza gelen varsa bunlara ulaşmak lazım destek bekliyorum arkadaşlar.