Opel'den Yıl Başı İndirimi. . .

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence bunlar şişirme haberler itibar etmeyin.bayi ile görüşün.

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yalan dolan bu Türkiye Opel... 10bin miş, yuh diyorum ya... ne ara 46.500 e enjoy elegance veriyordunuz, daha ÖTV indirimi bile ortada yokken babama bakmıştık, 1.6 enjoy elegance sedan... 34bine veriyordu nakit... hadi easytronic koy üstüne bi de dizel koy olsun sana 38-39... daha da değildi, hatta bi ara dizelleri benzinli ile aynı fiyata veriyorlardı hatırlıyormusunuz, 34-35 e dizel alabiliyorduk o ara...
şimdi reklamlarını yapmaya başlayacaklar Astra J nin... ondan önce kekleme indirimi bunlar... reklamdan sonra ellerinde patlayacağı için 10bin indirim yaptık falan diyorlar... hep yalan dolan... kanmayın hemen atlamayın eğer H kasa düşünüyorsanız...
şubattan sonra H kasalar eminim daha da aşağı fiyatlara verilecek...ellerinde 2009 kasalar kalanlar varsa onlarda ekstra daha da indirebilirsiniz bayi ile sıkı pazarlık yaparak...

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunlar önce 10 bin bindirmişler sonrada bindirdiklerini indirmişler. Opel Türkye evcilik oynuyo kendisiyle. Bahar döneminde ellerinde kalanları 29-30 civarı satmak zorunda kalacak nası olsa hiç aldırmayın bu fiyatlara. yeni kasası çıkmış araca 35 bin verilirmi allahaşkına.

Üstelik nesil değişikliği var. mekanikten tamamen elektroniğe geçiliyor.
Dizel bir H kasayı almayı düşünüyorum epeydir. hatta kış geçince niyetliydim fakat bu fiyatlar devam ederse asla almam. gider hyundai dizel alırım vallaha kafamı bozmasınlar:D

erciyes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiç bir modelde indirim yok balon bu haberler. yıl sonu geldi ya psikolojik bir etki yapmaya çalışıyorlar.

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalan dolan bu Türkiye Opel... 10bin miş, yuh diyorum ya... ne ara 46.500 e enjoy elegance veriyordunuz, daha ÖTV indirimi bile ortada yokken babama bakmıştık, 1.6 enjoy elegance sedan... 34bine veriyordu nakit... hadi easytronic koy üstüne bi de dizel koy olsun sana 38-39... daha da değildi, hatta bi ara dizelleri benzinli ile aynı fiyata veriyorlardı hatırlıyormusunuz, 34-35 e dizel alabiliyorduk o ara...
şimdi reklamlarını yapmaya başlayacaklar Astra J nin... ondan önce kekleme indirimi bunlar... reklamdan sonra ellerinde patlayacağı için 10bin indirim yaptık falan diyorlar... hep yalan dolan... kanmayın hemen atlamayın eğer H kasa düşünüyorsanız...
şubattan sonra H kasalar eminim daha da aşağı fiyatlara verilecek...ellerinde 2009 kasalar kalanlar varsa onlarda ekstra daha da indirebilirsiniz bayi ile sıkı pazarlık yaparak...
:good: Aynen

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel TüRkiye ucuz numaralar yapacağına, kampanya ve müşteri memnuniyeti konularında hyundai gibi firmaları örnek alsın...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yetkili satıcıya mail attım telefon ile aradılar, ellerinde corsa essentia 1.2 varmış, cd30mp3 çalar klima ABS, merkezi kili yani olanlar... çelik jant yok, arkalar manuel cam sanırım... elektrikli değil... 25.900 TL dedi.. en uygun... astra 1.6 enjoy elegance için verdiği fiyat ise 34.900....

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu fiyatlar 2008 nissan ayında aldığım astra h dizel ile aynı sadece o zaman elegance paketlisi yoktu, bence de kanmayın hala yüksek.