Merhaba Değerli Arkadaşlar...

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhaba Değerli Arkadaşlar...

mucahitduran link' Alıntı:
Doğrudur her sabah 3 Astra J arka arkaya gidiyoruz ama kimdir nedir bilemiyoruz :) Aracınızın rengi ve plakasını alabilir miyim? Sabahları korna çalarım :)
Ben aracimla gitmiyorum işe yanindan geçtiğiniz beyaz yeşil olan tarım Bakanlığı servislerinde oluyorum araç ile olsa mutlaka yavaslamaniz icin selektor atip selamlasirdim :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Başkent üni ile mesa arasında kalan müstakil evlerde oturuyorum bazen servisle gidiyorum işe... Sanırım servisinize bizim oradan bir bayan biniyordu :₺

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Olabilir aynisindan cok servis var siz beni görmeye bilirsiniz ama ben plakaya kadar bakiyorum astralara ve 3-4 kez gördüm sanirim o gordion civarında :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bundan sonra izlendiğimi bilerek daha dikkatli kullanacağım :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

adRe J link' Alıntı:
Aracınız hayırlı olsun diyorum güle güle kullanmanız dileği ile 3 gün ile ankara buluşmasını kaçırdınız bir sonraki sefere inşallah.
İşte bahsettiğim olay kardeşim :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
İşte bahsettiğim olay kardeşim :D
Gördüm kardeşim. Aynı zamanda uzun zamandır konuya bakmadığımı farkettim ilk mesajdan son mesaja kadar okudum. Ne kadar da güzel karşılamış arkadaşlar beni. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum tekrardan :)

KAYA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar selam, iyi akşamlar. Ben  Dörtyol  Hataydan Kaya, Yaklaşık 15 yıllık bir astra sahibi  olarak böylesine güzel ve içtenlikle  hazırlanmış bir  blog sitesini  2 gün  önce görüp öğrenmiş olmama bayağı  bir üzüldüm. Keşke daha önce tanımış  olabilseydim diyorum ve emeği  geçen bilgilgilendiren arkadaşlara teşekkürler diyorum.      Arkadaşlar sormak    istediğim bir konu var bilgilendirirseniz sevinirim. 2000 Model Opel Astra NB CD Aracımın gösüne uygun sağlıklı sorun  yaratmayacak Necvox veya bir başka    marka navigasyon  model ve tipi hangisi  olabilir?  Bu konuda duayen  arkadaşlardan  bilgi bekliyorum ilgilenip cevaplarsanız senirim şimdiden teşekkürler Bir başka gün sohbetlerde buluşabilme  dileğiyle  iyi akşamlar..                                                           

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

KAYA link' Alıntı:
Arkadaşlar selam, iyi akşamlar. Ben  Dörtyol  Hataydan Kaya, Yaklaşık 15 yıllık bir astra sahibi  olarak böylesine güzel ve içtenlikle  hazırlanmış bir  blog sitesini  2 gün  önce görüp öğrenmiş olmama bayağı  bir üzüldüm. Keşke daha önce tanımış  olabilseydim diyorum ve emeği  geçen bilgilgilendiren arkadaşlara teşekkürler diyorum.      Arkadaşlar sormak    istediğim bir konu var bilgilendirirseniz sevinirim. 2000 Model Opel Astra NB CD Aracımın gösüne uygun sağlıklı sorun  yaratmayacak Necvox veya bir başka    marka navigasyon  model ve tipi hangisi  olabilir?   Bu konuda duayen   arkadaşlardan  bilgi bekliyorum ilgilenip cevaplarsanız senirim şimdiden teşekkürler Bir başka gün sohbetlerde buluşabilme   dileğiyle  iyi akşamlar..                                                           

Hoşgeldiniz :) hiç bir şey için geç değil ilk mesaja bakın o zaman ben de ilk mesajımı atıyordum. Umarım bilen arkadaşlarımız yardımcı olacaktır :)