Opelden aramışlar..

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben evde yokken opelden aramışlar opel bakımdan arıyoruz demişler acaba ne olabilir ne diyeceklerdi merak ettim..

Shadow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.sidemir.com.tr
Bakım zamanın geldi gel biraz para bayıl derler ne dicekler..

S

senem_

Bilgi Girilmemiş
Bakım zamanın geldi gel biraz para bayıl derler ne dicekler..

aynen, meraklanıp gidip vakti zamanında bayılmışlığım var zira:D

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni bir kere aradılar, uzun süredir aracı yetkile servise getirmemişsiniz dediler,hee dedim :D

nereye götürüyosunuz kıskanıyoruz ama dediler :) işte neymiş çok cazip fiyatlara nerdeyse özel servis fiyatına bakım yapacaklarmış, şimdi adresinize bir tanıtım broşürü yolluyoruz dediler , ok yollayın dedim, 1 ay sonra falan geldi.. normale göre biraz düşük fiyatlar yazıyodu galiba ama sallamadım açıkçası.. bu arada bunu yapan opel mar, yani en son ben orda bakım yaptırmıştım ondan heralde

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni bir kere aradılar, uzun süredir aracı yetkile servise getirmemişsiniz dediler,hee dedim :D

nereye götürüyosunuz kıskanıyoruz ama dediler :) işte neymiş çok cazip fiyatlara nerdeyse özel servis fiyatına bakım yapacaklarmış, şimdi adresinize bir tanıtım broşürü yolluyoruz dediler , ok yollayın dedim, 1 ay sonra falan geldi.. normale göre biraz düşük fiyatlar yazıyodu galiba ama sallamadım açıkçası.. bu arada bunu yapan opel mar, yani en son ben orda bakım yaptırmıştım ondan heralde

Büyük ihtimalle beni 1 yıl bakımı için aradılar zaten aklımdaydı gitmek aramasalarda..

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk yıl bakımı içindir....arkadaşlar çok ilgililer..yıldan yıla ararlar..

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk yıl bakımı içindir....arkadaşlar çok ilgililer..yıldan yıla ararlar..

:) İlk aldığımz amanlar hep arıyorlardı yine ulaşamamışlardı hiç b,irinde işte olduğum için adamlarda pes etti