Opel'cilerden Yeni POLO'un yorumu

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynasına bakınca sanki bu iç o arabanın içi gibi durmuyo...iç resimdeki ayna köşeliyken diğer resimdeki aynalar yuvarlak kesimli...bu iç tasarım mevcut modelinki olabilir belki...yanılıyor muyum acaba?

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence modifiyeye çok açık bi otomobil.Bu araç ta pejo 206 gibi mod için yaratılmış gibime geldi.Açıkçası ben çok beğendim

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
c'mon

valla ben c'mon un içine binmeden önce polo alacaktım hatta çok kararlıydım c'monun koltuğuna oturduktan sonra bütün fikrim değişti c'monun iç mekanı polo dan daha ferah ve geniş geldi. polo da güzel ve sağlam araba ancak benim tercihim c'mondan yana oldu

aynen sana katılıyorum poloya açıkcası binmedim ben ama genişlik olarak c'mon yanına yaklaşamaz,c'mon ben ford fiesta ile karşılaştırdım,ikiside aynı fiyattı almaya gittik aracın arkasına 3 kişi zor sığdık,opel'e koştum arkaya tam 4 kişi biraz zorlayarak oturduk.donanım olarak fiesta zengin enjoy+spor paketi ile ama yine tabiki c'mon enjoy+spor paketi aldım 31000 ytl'ye
araç ağustos sonu bende resimlerini ve kullandıkça özelliklerinide eklicem

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynasına bakınca sanki bu iç o arabanın içi gibi durmuyo...iç resimdeki ayna köşeliyken diğer resimdeki aynalar yuvarlak kesimli...bu iç tasarım mevcut modelinki olabilir belki...yanılıyor muyum acaba?

bende aynı fikirdeyim. iç aynı iç.. gerçi yeni kasada aynısı kullanmış olabilir cünkü polo 2003 den bu zamana cok degişti içleri hep aynı kaldı..

cemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de güncel kasanın makyajlanmış hali ama için bu şekilde olur sanırım yeni polonun çünkü vw son çıkardığı tüm modellerde beredeyse aynı iç dizaynı kullanıyor o kütük müzik çalar çok kötü görümüyor

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vw den bi yol olmaz artık kendini yavaş yavaş harap ediyo BMW Mercedes gibi olmaya çalışırken olmayacak arabalara olmayacak fiyatlar istiyo hem kalitesini düşürüyo hemde prestijini 1 önceki seri vw ler çok ama çok güzeldi zaman ilerledikçe vw nin modelleride rezalet olmaya başladı
aynen düşüncelerimi okumşsun :good:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence yinede corsa çünkü araç üzerinde gerçekten çok calışılmış öyle sahte bi makyajlama yok

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa çok farklı bana göre..Polo mütevazı görünüyor.Ama corsa iddalı ve gösterişli..

CN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba bence daha da şekilsiz bir hal almış.mini mpvlere benzemiş.Hele içi zatenn rezalet.O direksüyonun aşasındaki boydan boya kamyonet gibi raflara uyuz oluyorum ben bu kadar mı basit gösterilir bir araba yani....Ama opelden sonra alınacak araba yine vw grubudur.(vw nin tek beyendiğim yanı iç göstergelerine hastayım mor mor:D)