Opel Zafira Kulubu

fdzafira

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla aracınız zaten LPG li ve az yakıyor, BOR hidrolür olayına bulaşmayın derim. Bu işi geliştiren Mercan otomotiv'in İzmir'de kendi yeri dışında sistemi monte eden ve teknik desteğinden analayan da diğer illerde yok zaten sıkıntı yaşarsınız .mercan otomotiv sitesini inceleyin isterseniz.

rifaz bey çok teşekkür ederim beni aydınlattığınız için

haymanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazi arkadaslarin mesaji benim arabayi anlatiyor benim eski kasada vardi simdi yeniye gectim opc aklina ne özellik gelirse var ne ararsan ve süper bir memnunum ben yurtdisinda oturuyorum izine geldim abi anlatamam cok rahat zaten opc cift sürüslü ve 150 ps herkese tavsiye ederim ama türkiyede cok pahali galiba ben birde benim kine benzeyeni göremedim belki baska sehirde vardir ben eskisehirde oturdugum icin bilemeyecegim .herkese selamlar opelim ailesine

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazi arkadaslarin mesaji benim arabayi anlatiyor benim eski kasada vardi simdi yeniye gectim opc aklina ne özellik gelirse var ne ararsan ve süper bir memnunum ben yurtdisinda oturuyorum izine geldim abi anlatamam cok rahat zaten opc cift sürüslü ve 150 ps herkese tavsiye ederim ama türkiyede cok pahali galiba ben birde benim kine benzeyeni göremedim belki baska sehirde vardir ben eskisehirde oturdugum icin bilemeyecegim .herkese selamlar opelim ailesine

Mehmet bendede vardi opc line benimkide ful dü recaro spor koltugundan irmscher sport eksozuna hersey vardi bende gecen yil türkiyeye gitmistim evet haklisin uzun yolu cok güzel 2 ay önce sattim beninki opel servisinde 150 ps den chip le 184 ps e cikartilmisti bir de öyle bir sey yaparsan bak sen o zaman müthis bir sey oluyor. su anda senin hissettiklerinden cok daha fark li bir sey :)eger öyle bir sey düsünürsen ben satarken yine opel servisine cikarttirdim tertemiz markasi m speed.ilgilenirsen pm at..

Virus_C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar umarım hepiniz iyisinizdir, benim zafiranın kaloriferi geç ısıtıyor, bununla ilgili bir bilginiz varmı, orjinali mi böyle... 20-25 km ilerledikten sonra ancak ısınıyor.