Opel Zafira Kulubu

Ferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bi vectracı olarak sohbetinize katılmak zafira hakkında bilgi almak istiyorum. normalde 5 kişilik bi aileyiz vectra işimizi görüyo. ama ilerleyen zamanlarda aramıza yeni bi üye katılacak ve 6 kişi olcaz dolayısı ile aracı büyütmek gerek aklıma en çok yatan 7 kişilik kapasitesi ile zafira tavsiye edermisiniz? arka koltukların kullanışı nasıl? açıldığı zaman bağajı çok daralıyomu merak ediyorum. bilgi ve tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar..

Arkadasimiz yazmis ama cevap veren olmamais ben bildigim kadariyla yazayim biseyler Zafira A kasa 1999-2005 yili arasi üretilen Zafira B ise 2005 yilindan sonra üretilen yeni kasa dedigimiz modeldir .A kasada 7 kisilik oldugu zaman acikcasi bagaj diye bisey kalmiyor diyebiliriz ama normal bir araba sinifinda minibüs gibi 7 kisi oldugunu düsünürseniz baya güzel bence. Ben kalabalik bir aile degilim toplam 3 kisiyiz ama bazen oluyorki 7 kisilik yapinca güzel oluyor mesela 2 araba gideceginiz bi yere tek araba gidilebilir :) kisacasi bence 7 kisilik cok hos bi özellik ama bagaj i saymassak tabiki ya 7 kisilik ya bagaj secim sizin

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasimiz yazmis ama cevap veren olmamais ben bildigim kadariyla yazayim biseyler Zafira A kasa 1999-2005 yili arasi üretilen Zafira B ise 2005 yilindan sonra üretilen yeni kasa dedigimiz modeldir .A kasada 7 kisilik oldugu zaman acikcasi bagaj diye bisey kalmiyor diyebiliriz ama normal bir araba sinifinda minibüs gibi 7 kisi oldugunu düsünürseniz baya güzel bence. Ben kalabalik bir aile degilim toplam 3 kisiyiz ama bazen oluyorki 7 kisilik yapinca güzel oluyor mesela 2 araba gideceginiz bi yere tek araba gidilebilir :) kisacasi bence 7 kisilik cok hos bi özellik ama bagaj i saymassak tabiki ya 7 kisilik ya bagaj secim sizin
dediklerinize katılmakla beraber,7 koltuk açıkken orta boy bi tekerlekli bavul ve yanına üst üste koyduğunuzda 2 el çantası sığabiliyor.

DORUK25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar bende zafira2003 model 2.2dti var elinde kullanım kılavuzu olan varmı

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Herkese iyi geceler, iyi forumlar arkadaşlar.

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benden de selamlar herkeze. Elimde A kasa için ingilizce bir kullanım kılavuzu var ama işinize yarar mı bilmiyorum. İsterseniz bir mail adresi verin göndereyim size.

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hepimizin yeni yılı kutlu mutlu ve sağlıklı olsun.