Opel Zafira Kulubu

wendor11

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde niyetim zafira inşallah ALLAH bir gün nasip eder yeni alacak lara 2006 dan aşağı almayın derim ama benzin li otomatik yok 2006 da galiba yada bana denk gelmedi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

u2man

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim...
Bu ayın 22 sinde muayeneye gireceğim aracın ruhsatında 5 kişilik yazıyor araç uygunluk belgesinde 7 2+3+2 şeklinde yazıyo bunu nasıl düzelttirebilirim? Notere gidip sordum kadın tadilat projesi cizdirmen gerek dedi ablacım bu fabrikasyon 7 kişilik bak uygunluk belgesi bu dedim biz duzeltemyiz başka türlü diyo daha önce yapan oldumu nasıl bir yol izlemem lazım?

mehmet bey bunu trafikten halledebilirsiniz diye tahmin ediyorum oradaki arkadaşların yanlış yazımından kaynaklı bir sıkıntıdır diye düşünüyorum ....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu konuyu en iyi TÜV bilir. TÜV'ün düzenleyeceği EK 1 belgesi ile trafiğe gidilirse ruhsat değişikliği yapılabilir ya da Opel'den alınacak resmi bir yazı ile trafiğe gidilirse de bu işlem yapılabilir.

Benzeri bir hatalı kayıt işlemi (sedan kasa araç, VAN kasa olarak kayıt edilmiş) başıma gelmişti. Aracın kayıtlı olduğu trafik şubesine gittim, aracın kayıt dosyasını getirdiler. Kayıt dosyasında aracın faturası / uygunluk belgesi gibi bir belge bulunamadı, görevli arkadaş aracın üreticisinden alacağım aracın durumunu bildirir resmi bir belge veya aracın faturasını/gümrük şahadet belgesini getirirsen ruhsatta gereken düzenlemeyi yaparız demişti. (Araç 1963 model olunca, nereden bulurum faturasını / gümrük giriş belgesini diyerek değişiklikten vazgeçmiştim)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aracınızın orijinal jant ölçüsüne göre, Kazım Karabekir ya da İskitler caddesinde bulunan çıkma jant/lastik satan yerlere bakmak lazım, marka vererek ararsanız fazla fiyat isteyebilirler. ;)

fortulu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende internetten araştırdım 400 500 TL gibi fiyatlar çıktı siz bulursanız bana da haber verebilir misiniz

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Forumu yeni keşfettim. Gayet güzel paylaşımlar var. Yararlı bir forum olmuş.