Opel Zafira Kulubu

SVQUARE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cam çıtalarının resimlerini atabilir isin? nasıl durmuş görelim. camları sıkıştırıp inip kalkmasını zorlaştırmıyor mu?

mohoni, foroğrafını çekmedim, çekince yükleyebilirim. camlarla bir alakası yok hocam onun. aracın dışına yapıştırıldığı için sıkıntı olmuyor dediğiniz gibi.

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
murat hocam 2007 model aracım. sizin aracınız cosmo olduğundan fabrika çıkışlı olabilir. sıfır almadıysanız sizden önceki sahibi uygulamış olabilir.

Yok orjinalinden var ben ilk sahibinden aldım ve kapı kollarını krom yaptırdım o kadar.Bunun haricinde cam rüzgarlığı ve film uygulaması yaptırdım.Ön tampon led gündüz farı taktırdım hepsi bu gerisi orjinal ... ;)

SVQUARE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok orjinalinden var ben ilk sahibinden aldım ve kapı kollarını krom yaptırdım o kadar.Bunun haricinde cam rüzgarlığı ve film uygulaması yaptırdım.Ön tampon led gündüz farı taktırdım hepsi bu gerisi orjinal ... ;)

Dediğim gibi cosmo farkı hocam :) ben çok ilgilenemedim, yavaş yavaş yaparız inş.

Bu aralar detaylı temizlik arıyorum. İstanbul da uygun yerler var. Düzgün bir yer bulup vereceğim.

SVQUARE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben opel de yeniyim. Size sorayım. Hyundai ve Kia da oluyordu. Opelde zaman zaman ücretsiz check up oluyor mu? Yaz bakımı, kış bakımı vs gibi...