Opel Zafira Kulubu

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben Ankara da Anayasa Mahkemesi Başkanlığında İncek te çalışıyorum yolu düşen olursa buyursun bi çayımıda içsin.
Herkese selam ve saygılar

Komşuymuşuz. Ben de sizden daha ilerideyim. Migrosa doğru

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kirlius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de Migrosun bi ilerisinde Atılımdayım :). Haziranda bitiyor inşallah..

kenan bi uğra bu hafta çarşamba ya kadar gündüzleri tamamen Mahkemedeyim senin aracıda yakından görelim telefonum 0505 236 61 31 gelmeden öncede bi ara istersen. Hatta benim 4 kasa 1.9 TDİ 99 model golf ede talip olursa burdayım
benim almayı düşündüğüm araç kütahya da çünkü Zafira 1.9 cdtı cosmo 2007 model. O yüzden senin araca bi baksak bi fikir versen canlı bi görsem sevinirim.

migrosun ordaki arkadaşımıda beklerim

tşk ler

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım ilgilendiğiniz araba bu
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...nal-opel-zafira-1-9-cdti-cosmo-78730673/detay

bende baktım da gel gelelim güze araba ama şu cosmolarda bile bazen cruze control koymuyolar ya çok eksiklik bana göre :),uzun yol arabası dediğin konforlu olacak,şahsen ben bi çok kere aydın-ist yaptım astra g ile,ayak pedalda bas bas bitmiyo,ama bunla bi kere gittim cc de ,çook rahat,konfor bu dedim,bana göre olmassa olmazlardan bi özellik artık,aydın-didim arasında bile paso takıyom cc ye :D 30 km dümdüz söke ovasını gördüm mü sabitle hemen :)

kirlius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanırım ilgilendiğiniz araba bu
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...nal-opel-zafira-1-9-cdti-cosmo-78730673/detay

bende baktım da gel gelelim güze araba ama şu cosmolarda bile bazen cruze control koymuyolar ya çok eksiklik bana göre :),uzun yol arabası dediğin konforlu olacak,şahsen ben bi çok kere aydın-ist yaptım astra g ile,ayak pedalda bas bas bitmiyo,ama bunla bi kere gittim cc de ,çook rahat,konfor bu dedim,bana göre olmassa olmazlardan bi özellik artık,aydın-didim arasında bile paso takıyom cc ye :D 30 km dümdüz söke ovasını gördüm mü sabitle hemen :)

evet düşündüğüm araç bu, ama senin dediğin cc varmı yokmu yazmamış ilan sahibi bakalım artık golf ü satim sorarız

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kenan bi uğra bu hafta çarşamba ya kadar gündüzleri tamamen Mahkemedeyim senin aracıda yakından görelim telefonum 0505 236 61 31 gelmeden öncede bi ara istersen. Hatta benim 4 kasa 1.9 TDİ 99 model golf ede talip olursa burdayım
benim almayı düşündüğüm araç kütahya da çünkü Zafira 1.9 cdtı cosmo 2007 model. O yüzden senin araca bi baksak bi fikir versen canlı bi görsem sevinirim.

migrosun ordaki arkadaşımıda beklerim

tşk ler

abi söz vermeyim ama gelebilirsem uğrarım yanına. ben sadece çarş. perş. günleri atılımdayım. Bu ara yoğunumda biraz..