Opel Zafira Kulubu

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler abi resmi arkadaşa göstericem eğer bu ise bir çarasine bakarız..... bu arada abi google gibi adamsın verdiğin bilgilerle:D:D:D

eyvallah Alper elimden geleni yapmaya calisiyorum:)
yahu bu arada arkadaslar tek tek eklenti yaparak degilde tek mesaj icinde herkesi ekleyerek yazilan mesajlar nasil oluyor anlatirmisiniz..:)

fdzafira

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel zafira aracıma pıoneer cd çalar taktım inanılmaz ses çıkıyor ve orjinal hoparlörü degiştirmedim zaten orjina hopörlerde pıoneer .zaten zafiracı olmakta ayrıcalıktır.

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel zafira aracıma pıoneer cd çalar taktım inanılmaz ses çıkıyor ve orjinal hoparlörü degiştirmedim zaten orjina hopörlerde pıoneer .zaten zafiracı olmakta ayrıcalıktır.

hayirli olsun güle güle kullan.

yok ayip olmaz Senol cum afiyet le ye:)

yahu bu arada arkadaslar tek tek eklenti yaparak degilde tek mesaj icinde herkesi ekleyerek yazilan mesajlar nasil oluyor anlatirmisiniz..:)

abi alinti kismindaki CA yaza yere tikla kimin yazdigi mesaji alma istersen...esn son alinti yapacagin kisininde mesajini CA ve alinti yap cevapla

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok ayip olmaz Senol cum afiyet le ye:)

eyvallah Özgür cügüm bir deneyim bakim:)

deneme yapiyorum arkadaslar:) sayende bu iside hallettik Özgür sagolasin.:)

ttpola

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba, ben ali artık bende zafiracı olarak aranıza katılmaktan onur duyarım... yazdıklarınızı okudum, dolayısıyla opel servisine gittim, zafira 2000 model 1.8 comfort kullanma klavuzu istedim, fakat olmadığını söyledi, elinizde varmı, varsa dowload link verebilirmisiniz. Benim araba benzinli, benzinde ne kadar yakıyor, hesaplamaya fırsatım olmadı, dolayısıyla lpg taktırmalımıyım, olanlarda tüp ne kadar yakıyor, yada bor destekli benzinle, lpg aynı fiyata denk geliyormu ?

öncelikle hayırlı olsun.benim araç da 1.8 .ben aracı 7 ay önce tekirdağdan aldığımda erzuruma gelirken km de 30 kuruş yakıyordu.şimdi benzin fiyatlarının arttığını dikkate alınca ne olur tam bilemiyorum ancak aldıktan 1 hafta sonra atiker tüp taktırdım çok memnunum.en son 2 ay önce baktığımda şehirlerarası 165-170 binlira yaktı.bor hakkında bilgim yok.saygılar

Virus_C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekürler, daha iyisi daha yüksek modeli buradaki arkadaşların, zafiracıların olur inşallah. Tabi benzine son yapılan zamlarla artık kullanılamaz diye düşünüyorum, aynı zamanda lpg yede zam geldi. Bu işin sonu nasıl olur Allah Bilir.