Opel Zafira Kulubu

drawtime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyw. sizede hayırlı ramazanlar...
Bu arada ben arabaya irmscher ön panjur artı angel almak istiyorum tabi birde xenon
nerden kaça bulabilirim bunları bilgisi olan varmı ..?

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hüseyin abi sana bi sorum var.

lpg yi ustaya taktırdıktan sonraki masraf ne tutuyor?

Hemen yazayım;
1-25 TL makina müh. odasına sızdırmazlık raporu için (Bunu LPG takan yere baştan söylüyorsun onlar alıp sızdırmazlık raporuyla teslim ediyorlar LPG montajını)
2-10 TL Emniyetten Fenni muayene için şöförler odasından alınan belge (1 numaralı müh. odasından da bu belge doldurulup emniyete gitmeden doğrudan fenni muayeneye gidilebilir.)
3-Fenni muayene 120 civarı (TÜV)
4-Fenni muayene bitiminde Belgelerle emniyete gidilip ruhsat sayfası değişimi eski sayfa alınıp (LPG ) işli sayfa konulması tek sayfa 30 TL
yani toplam 185 TL mal oluyor.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemen yazayım;
1-25 TL makina müh. odasına sızdırmazlık raporu için (Bunu LPG takan yere baştan söylüyorsun onlar alıp sızdırmazlık raporuyla teslim ediyorlar LPG montajını)
2-10 TL Emniyetten Fenni muayene için şöförler odasından alınan belge (1 numaralı müh. odasından da bu belge doldurulup emniyete gitmeden doğrudan fenni muayeneye gidilebilir.)
3-Fenni muayene 120 civarı (TÜV)
4-Fenni muayene bitiminde Belgelerle emniyete gidilip ruhsat sayfası değişimi eski sayfa alınıp (LPG ) işli sayfa konulması tek sayfa 30 TL
yani toplam 185 TL mal oluyor.
teşekkürler...;)

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birşey duydum doğrumudur.

bu yeni nesil lpg ler aynı zamanda CNG yani doğalgaz uyumluymuş.

doğrumudur bilgisi olan varmı?

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birşey duydum doğrumudur.

bu yeni nesil lpg ler aynı zamanda CNG yani doğalgaz uyumluymuş.

doğrumudur bilgisi olan varmı?
belki doğrudur fakat Türkiye de bu sökmez yani cng pazarını lpg ye yedirmezler tutar bir kaç parçayı farklı kullanırlar görsel olarak al sana cng kiti bu iş böyle Kenan kardeşim malesef burası TÜRKİYE....

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar cümleten nasılsınız benim zafı ye lpg taktırma kararı aldım ama kimse takmayı göze almıyor takarım diyenler ise tatmin edici değiller mesela ne diyolar 3500 devirde yani ani yüklemelerde benzine otomatik olarak geçer yani gaz yetiştiremez diyolar ama bir çıkış yolu bulduk gibi 8 silindir sıralı sistemi bozup yeniden uyarlama yapılacak 3 gündür bu işle uğraşıyorum bakalım araç nasıl cevap verecek merak ediyorum

misyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada emrah kardeş tatilin iyi geçmiştir inşallah biraz sorun çıkmış galiba zafira b 1.9 larda şarj dinamosu arızası olabiliyor nedeni ise klima sistemi aşırı voltaj çekmesinden oluyor mademki garantiden değişeceksin şarj dinamosunun 120 ah olmasına dikkat et sana naciz olarak tavsiyem

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun. Kenan kardeş spoiler arayışlarına başlattım akrabaları. Ama muhtemelen en erken Kurban Bayramı gibi burada olacaklar. Fiyat orjinal olmayan ancak kalite olarakda fena olmayanlarda 100 - 150 Euro, İrmsher 220 - 270 Euro, orjinal için henüz bir fiyat gelmedi. Birde Twin Audio aldırıyorum. Gelişmeleri bildiririm.