Opel Zafira Kulubu

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şu an depom tam yarı oldu 340 km yapmışım. daha 275 km gösteriyor. bence astra ile çok abartacak bir fark olduğunu sanmıyorum. çünkü astrada yarım depo ile 280 km civarı yol yapıyordum. bir depo ile 480 km yapıyordum

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elimizden geldiğince. Epc uzun uğraşlar ve bekleyişin ardından tamam. İşin güzeli desteklediği diller arasında Türkçe de var. Ama dili Türkçe ye çevirene kadar akla karayı seçtim.

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben yeni zafiracı olarak öğrenmek istediğim şeyler var. mesela akıllı anahtar uygulaması kaça malolur. cosmolarda esp sistemi varmı. lastik basınç sensörü kaça malolur.aslında kısaca ben cosmoya uygulanabilecek bütün özellikleri. uygulatsam kaça malolur

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence hic oynatma mis gibi kullan akilli anahtarmis lastik basinc mis hic kafani yorma hem cok pahali hemde gereksiz tabi bu benim düsüncelerim bas kontaga arada birde havalarini kontrol et bin aslanlar gibi..aslinda bende önceki arabalarima orasina su burasina bu derken gercekten cok büyük paralar harcadim simdiki zafim de hersey var ..gene duramiyorum ses sistemini güzellestirmek chip tuning ve deri istiyor canim,, ama haklisin insanin cani neler istiyor neler hii ben arabada degisiklik yaparken orijinalligin bozulmasina karsiyim sen sen ol ne yaparsan yap orijinalligini bozma arabanin..ama ögrenmek yada yaptirmak istedigin her konuda yaz elimizden geldigi kadar yardimci oluruz..

Son düzenleme:

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araca bir bluetooth ünitesi ekletebilirsin. Yada Twin Audio ( Gerekliliği tartışılır ) ama bu parçaları yurt dışından getirtip montajını burada yaptırırsın. Burada ultra fazla fiyat çekiyorlar. Uzun seyahatlar için TV gibi.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,6 motor ve 1,5 ton dediğimizde oooo çok yakar o araba deniyor...

baktığımızda sedan araçlardan çokta farkı yok hatta zafiralar daha az yakıyor diyebilirim...

tekrar yazayım geçen yaz Ankara bodrum arasını 1 depoyla gittik.yaklaşık 750 km ve yol bilgisayarını

sıfırlamıştım,gösterdiği değer 6,7lt/100km idi.ben sürsem 6 ya çekerdim onu :)

bu aralar dersler yoğun sık giremiyorum...

paylaşıma devam ;);)

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kenan okul daha önemli sen derslerini ihmal etme ...bu arada 6.7 lt yi hangi süratta yakti normal mi sürüldü yoksa sakinmi..

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kenan okul daha önemli sen derslerini ihmal etme ...bu arada 6.7 lt yi hangi süratta yakti normal mi sürüldü yoksa sakinmi..
yok abi ihmal etme gibi bi lüksüm yok bu dönem oratalamamı yükseltmem lazım.hayırlısı olsun

ortalama hızımız 90 100 bir kere 150 yi gördü o kadar(5 kişi + bagaj full)

Son düzenleme:

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ce cok iyi.. uzun yolda sakin sürüsler her zaman tatmin edicidir, cok fazla gazla oynamalar hizlanip yavaslamalar.baya fark ettiriyor..