opel yeni astra sedan h hararet göstergesi

besiktasli_86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar astra sedan h kullanıcısıyım. bazı internet sitelerinde motor hararet göstergesinin aracın bilgi ekranından bulunabilindiği yazılmış. ben denemedim içinizden deneyen yada bilen biri varmı acaba? radyo ile settings tuşuna basılı mı ne tutucakmışız ayrıcada dijital hız göstergesi olarakta görünüyormuş. bu cosmoda da geçerlimi acaba ( renkli ekran) . :eek:

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Radio acikken setting dügmesine gong diye ses gelene kadar basili tutacaksin,sonra bc dügmesine basacaksin yanilmiyorsam 3 basmada coolant cikiyor...

besiktasli_86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ok. başka özellikleride görebiliyormuyuz peki hararet göstergesi dışında ? saygılar...

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sensor degerleri ,enjektiondan akan brim miktari..vs..

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Radio acikken setting dügmesine gong diye ses gelene kadar basili tutacaksin,sonra bc dügmesine basacaksin yanilmiyorsam 3 basmada coolant cikiyor...

njoy donanımlı astraların ekranında bu özellik yok sanırım..ben denedim ama ulaşamadım bu bilgilere..yada farklı bir methodmu uygulamak lazım..bilginiz varmı üstad..

besiktasli_86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben denedim bilgilere ulaştım ama kontak kapatıp açınca yine kayboluyor o değerler sil baştan tekrar denemek gerekiyor kalıcı bir formülü yokmu bunun?

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben denedim bilgilere ulaştım ama kontak kapatıp açınca yine kayboluyor o değerler sil baştan tekrar denemek gerekiyor kalıcı bir formülü yokmu bunun?

njoy ve cosmoların ekranı çok farklı,sizin aracınız enjoy mu denediniz yani gördünüz bilgileri

bende setting tuşuna basılı tutuyorum bip sesi geliyor fakat devamında hiç bir bilgi çıkmıyor ekranda..

besiktasli_86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim cosmo. bir daha deneyin çok bilgim yok bu konuda zaten sitedeki arkadaşlardan destek aldım.

radyo açıkken setting tusuna basılı tut bip sesi gelene kadar bekle , bip sesi geldikten sonra bc tusuna bas 2-3 kere ondan sonra değişik bilgileri görebiliyorsun. bende öyle mesela ama kalıcı olmuyor malesef kontap aç-kapa yine sil baştan oluyor....

Nikkfurie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim cosmo. bir daha deneyin çok bilgim yok bu konuda zaten sitedeki arkadaşlardan destek aldım.

radyo açıkken setting tusuna basılı tut bip sesi gelene kadar bekle , bip sesi geldikten sonra bc tusuna bas 2-3 kere ondan sonra değişik bilgileri görebiliyorsun. bende öyle mesela ama kalıcı olmuyor malesef kontap aç-kapa yine sil baştan oluyor....

aynen denedim defalarca ama enjoy ekranında maalesef görünmüyor sanırım..:(

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman sende yok demek ki nikk furie...