Opel vectra c led gündüz farı projesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan azusa111
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

azusa111

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba.
2006 Vectra C kasada uyguladığım gündüz farı projemi sonunda tamamladım.
Yorumlarınız benim için değerli.
Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• DSC00341.webp
    DSC00341.webp
    42.2 KB · Görüntüleme: 380
araçta sis lambaları varmış zaten. gündüz ledleri çok eğreti duruyor bence.vectra vectra dır.kendi havasına sahip olan bir araç zaten eklemelere gerek yok.

gereksiz bisey olmus bencede...sis leri xenon yapsaydin yeterdi bence...

Elinize sağlık çok harika,
Ancak şu konuda lütfen siz ve buna benzer davrananlar eleştirilerimi lütfen maruz görün.
Proje ne tek resimle, ne de birkaç yağım aşamasıyla olmaz bana göre. GUIDE yani yönerge ya da kılavuz gibi olmasını istiyorsak(ki paylaşmanın olayı budur), biraz daha detaylandırın nasıl yapıldığını. Siz yapsanız da, yapmasanız da...
En azından topluluk olmanın verdiği bazı değerlere ulaşabiliriz bu şekilde. Ben aslında bunun nereden kimden geldiğini iyi biliyorum da, neyse.
Tekrar elinize sağlık, bence makyajlı tampona harika uyum sağlamış...

bence de 10 numara olmuş aynısını bende istiyorum markasını nerden kaça aldığını yazarsan memnun olurum

the İMAM
'06 elegance

çok şık olmuş
gündüz farıyla sis farı aynı işleve mi sahip ki?
ayrıca sislerde xenonun ne işi var?

Son düzenleme:
Yorumlarınız için herkese teşekkür ederim.

Elinize sağlık çok harika,
Ancak şu konuda lütfen siz ve buna benzer davrananlar eleştirilerimi lütfen maruz görün.
Proje ne tek resimle, ne de birkaç yağım aşamasıyla olmaz bana göre. GUIDE yani yönerge ya da kılavuz gibi olmasını istiyorsak(ki paylaşmanın olayı budur), biraz daha detaylandırın nasıl yapıldığını. Siz yapsanız da, yapmasanız da...
En azından topluluk olmanın verdiği bazı değerlere ulaşabiliriz bu şekilde. Ben aslında bunun nereden kimden geldiğini iyi biliyorum da, neyse.
Tekrar elinize sağlık, bence makyajlı tampona harika uyum sağlamış...

Size hak veriyorum.
Detaylara geçersek;
Öncelikle E bay sitesinden

http://www.ebay.com/itm/2-x-4-led-4...ccessories&hash=item3cc0a3d426#ht_3228wt_1163

linkte gördüğünüz hazır parçayı satın aldım.
Bana ortalama 42 TL gibi bir fiyat maliyeti oldu.
50 Tl'de montajı yapan atölyeye verdim.
Toplam 90 Tl'ye bu gündüz farları takılmış oldu.

Parça ile ilgili ayrıntıyı bir önceki mesajda belirttim.
Ek olarak bazı noktaları belirtmek isterim.
Şöyle ki ;
1.Hazır aldığım parça kaliteli ve uzun ömürlü tabir edilen Drl Led'dir.
Kesinlikle su geçirmez bir yapıya sahip.Alüminyum döküm blok içerisine Ledleri yerleştirmişler.Bu sayede Ledlerin ısınma sorunu da kalmamış.
Ayrıca Ledlerde lens var dış kısımda ve böylece aynen Mercedeslerdeki etkiyi yaratıyor gerçekten.Ek olarak linkten göreceksiniz,ledlerin arkasına montaj için diş açılmış (ben özeliikle bunu aldım,düm düz olup arkada diş olmayan modellerde var),bu sayede bir kısa civata bir de uzun civata kullanarak montak olayını halletti arkadaşlar.
Bu sayede Ledlerin düz ve tam karşıya bakmasını sağladılar.Ve doğrudan parklara bağladılar ledleri.Yani otomatik farlar yandığı zaman ledlerde yanıyor.

c2dsyt6vec2640dsx.jpg
bence de 10 numara olmuş aynısını bende istiyorum markasını nerden kaça aldığını yazarsan memnun olurum

Basit bir şekilde montaj resmini ekliyorum,fikir olması açısından.

the İMAM
'06 elegance

Geri