opel vectra c elegans bilgi ekranı sorunu

enginugurlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel vectra c elegans sahibiyim. Aracımı yeni aldım.Aracımın bilgi ekranında bir sorun var galiba. Klimanın orta tuşuna basıp girdiğim de ekrana sadece aşağıdaki görüntü geliyor. Onun dışında bir yere giremiyorum. Sorun benim arabayı bilmememde mi yoksa ekranda mı? ( ekrana sadece klima ayarı geliyor onun dışında başka bir şey gelmiyor)resimler aşağıda. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Forumları dolaştım, kullanma klavuzuna baktım ama bişi bulamadım

Ekli dosyalar

• P_20150311_122246.jpg
    P_20150311_122246.jpg
    93.6 KB · Görüntüleme: 36
  • P_20150311_122221.jpg
    P_20150311_122221.jpg
    93.2 KB · Görüntüleme: 32

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gayet normal bir sıkıntı yok.
airconditioning = klima demek üzerinde basarsanız tuşa aktif olur. sıcaklığı ayarlarsanız klima soğutmaya başlar
air quality sensör = aktif olursa egzoz gazlarından dolayı içeriye kötü hava girmesini engellemek için klapeyi kapatır.

air distributionmu neyse oda yönlendirme cama öne ayaklara. autoda olursa otomatik yönlendirir. ayrıca ön cam tuşuna basarsanız 6.kademede ön camlara üfler klima panelinde.
diğer menuler için aracınızın silecek kolundaki düğmeleri kullanın...

enginugurlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok sağolsun fatih bey.içim rahatladi. Pekala bu menüye geldiğimizde seçtiğimiz ayarı hangi konsol ile onaylayacagiz. Klimanın orta tuşuna basınca klima ile ilgili biraz önceki konu geliyor

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle yeni aracınızın hayırlı olmasını ve kazasız belasız kullanmanızı dilerim..

Silecek kolu üzerinde, orta dikiz aynasına doğru olan yerde 2 adet tuş vardır... Biri menüler içinde gezinmek için diğer kilometre saatine doğru ama o tuşun hemen arkasında yer alan onaylama tuşu.. Bunları kullanın...Klimanın orta tuşu sadece klima seçeneklerini belirlemenize yarar..Bu arada sinyal vermek için kullandığınız kolun da üzerinde aynı mantıkla hız sabitleme ve el gazı mevcuttur..

enginugurlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim. İnşallah cok daha güzelleri sizin olur. Söylediklerinizi buldum. Cok sağolun

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tip tokbilgisayari maalesef turkce olmuyor sadece klima menusu turkce yapilabiliyor o da tech 2 cihazi ile

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi