Opel vectra c 2005 hararet sorunu

Uzmcvsselcuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel vectra c 2005 model arabam var araba ile uzun yolda olsun kısa yolda olsun arabanın harareti yükseliyor 100 dereceyi buluyor özellikle klimayı acinca araba deliriyor sanki servis bir olcme aletinin içine mavi bir sivi koydu ve şu deposunun üzerinden koydu ve sivi renk değiştirdi ve contada kaçak var kompresör su basıyor gibi anlamadığım birsey söyledi fakat arabamda hiç bir şekilde su kaçağı ve eksiltme yok acaba bunun sebebi nedir ve bunun tamiri ve masrafı ne kadar olur lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden allah razı olsun

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel vectra c 2005 model arabam var araba ile uzun yolda olsun kısa yolda olsun arabanın harareti yükseliyor 100 dereceyi buluyor özellikle klimayı acinca araba deliriyor sanki servis contada kaçak var kompresör su basıyor gibi anlamadığım birsey söyledi fakat arabamda hiç bir şekilde su kaçağı ve eksiltme yok acaba bunun sebebi nedir ve bunun tamiri ve masrafı ne kadar olur lütfen yardımcı olursanız sevinirim şimdiden allah razı olsun
Radyatör tıkalı olabilir antifriz var mı?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzmcvsselcuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabada antifiriz yok bu devirdaim hortumlar sertleşiyor dedi usta komprosor su basıyor conta su kaçırıyor diyor

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arabada antifiriz yok bu devirdaim hortumlar sertleşiyor dedi usta komprosor su basıyor conta su kaçırıyor diyor

aynı araçtan bende de var. şehiriçi dur kalkta 100 derece çıkması normal uzun yolda da 70 kadar duşuyor. bende suphelendım bu araçlar boyle dedı servıs. sorun yok demıstı. fakat senın araç uzun yolda da 100 altına düşmüyorsa ve su azaltmıyorsa kaçak arama tıkanma vardır. sonuçta 11 yıllık araba ve koydugumuz sular da arıtma falan olmayınca ıcı cok kotu oluyor. ben eskı aracımda radyator degısstırdım eskı radyator ıcını gorunce bu araba ıyı calısmıs dıye hayret ettım.
işi bılmeyen ustalara sakın goturme. mundar eder daha cok masraf acar.