Opel Vectra b yol bilgisayarı sorunu

Ahmet Can1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
S.a cümleten bende 97 CD var yol bilgisayarı saatini düzeltmeme rağmen kendi kendine sıfırlıyor bazen 1-2 sürüşte bazen 2-3 günde orjinal teyp yok üstünde ondan yapabilir mi yada bu sorun nasıl giderilir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
S.a cümleten bende 97 CD var yol bilgisayarı saatini düzeltmeme rağmen kendi kendine sıfırlıyor bazen 1-2 sürüşte bazen 2-3 günde orjinal teyp yok üstünde ondan yapabilir mi yada bu sorun nasıl giderilir
Orj. Teyp olmadığından olur ve akü durumunuz zayıf isede yapar

Ahmet Can1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: Kaan.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Usta akü durumu gayet iyi ama orjinal teyp yerine yeni seri pionner var peki bu sorunu nasıl çözebiliriz
Teyp orj. Takman lazım

Yunus7

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Bizde de aynı sorun var Bu sitede yine yol bilgisayarı ile alakalı bir konuda söylenmişti. Orada görmüştüm. Benim anladığım kadarıyla yol bilgisayarı seyir halinde sıfırlanmıyor. Kontağı kapatırken sıfırlanıyor sadece. Bunu çözmek için arabayı debriyaj ve frene basarak kapatın ya da aracınız otomatik ise frene basarak kapatın. Bunu denedim ve sıfırlanmıyor. Veya kesin çözüm isterseniz o konuda sôylenen diğer bir çözüm olan yol bilgisayarındaki bazı devre elemanlarını değiştirmeniz lazım.