opel vectra b alt takım

Sinan3405

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi forumlar degerli dostlar. vectra b nin alt takımından tuhaf sesler duymaktayım cukurlardan gecerken ses yok ama tukseklerden gecerken bir gacırtı yada gıcırtı cıkıyor sizde yasayan varmı boyle bır durum. bu durum neden olabılır,salıncak burclarımı,amartısor yada amartısor üst biye,viraj demir lastigi ,ne olabılır pek anlamadım cevap veren herkese tesekurler.

HcN2243

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi forumlar degerli dostlar. vectra b nin alt takımından tuhaf sesler duymaktayım cukurlardan gecerken ses yok ama tukseklerden gecerken bir gacırtı yada gıcırtı cıkıyor sizde yasayan varmı boyle bır durum. bu durum neden olabılır,salıncak burclarımı,amartısor yada amartısor üst biye,viraj demir lastigi ,ne olabılır pek anlamadım cevap veren herkese tesekurler.
Sicak havalardada ayni sesi yapiyormu benim 2002 opelde soguk havalarda tumseklerden geçerken ses yapiyodu normal.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sinan3405

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sicak havalardada ayni sesi yapiyormu benim 2002 opelde soguk havalarda tumseklerden geçerken ses yapiyodu normal.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sıcak havalarda yapmıyordu havalar soguyunca basladı. sıvı gres ile sansımı deneyecegım bakalım ses kesılecekmı.

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hacıköylülerin arabası ses yapmazsa olmaz gardaşş :)

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Salincak burclarina baktirdinizmi?