Opel Vectra 2.2 GTS...

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyatını bilemeyeceğim ama bence GTS güzel bir araç normal versiyonundan çok daha şık duruyor.

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat normal cünkü bunun opc versiyonun sıfırı 120 bin ytl olması lazım bunun da fazla kalır yanı yok

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç güzel gerçekten....Ama devir ekonomi devri....Böyle motoru olan bi aracı alırken yanında bi tane de benzin istasyonu almak gerek diye düşünüyorum...Ben 1.6 motora yakıt yetiştiremezken 2.2 motor....Ayrıca özel bi araç olmasa bu fiyata daha yüksek bi model alabilirsin derdim....Çünkü ben bi kaç aydır araştırıyorum...Bu kasa vectralar ile takas düşündüm....2004 modeller filan vardı bu paraya...Ama araç biraz özel bi araç tabii..O parayı vermeye değebilir...Ama sadece bi sefer mahsus bi para değil bu vereceğin...Yakıt ve parça konusu da sana pahalıya patlayabilir belki...Sorun olmaz diyosan o ayrı...Tabii durumun müsaitse...

maximm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi çok yakar ama diğer 2003 vectralardan çok daha şık.bence fiyatta ii.değer yani...

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Araba 147 hp ve manuel vites değiştirmeye de imkan veren otomatik şanzımana sahip.Benim aracımla büyük ölçüde aynı.Araçtan ihtiyaclarına ve beklentilerine göre önerilerimiz degişebilir ama şunu soyleyebilirim, hiç de benzin istasyonuna ihtiyaç yok.Vectra b 2.0 kadar yakıyor en fazla ki kullanıma gore çok degişebilir.Ben antalyada 100 km'de 10 lt civarı yakıyorum, şehirdışı 6 lt civarına düşüyor.Ankarada ise güzergahdan dolayı şehiriçi tüketimim 8 litrelerde geziyor.Kalkışlarda otomatik vites biraz performansı törpülese de uzun yolda çok keyifli bir otomobil.Yanlış anlaşılmasın, kalkışlarda da atak bir otomobil aslında ama ne olursa olsun otomatik ve büyük kasa olmasının verdiği dezavantajlar degişmiyor.

Ben arabamdan memnunum, gidişse gidiş, konforsa konfor.Eğer otomatik vites sürüş karakterini biliyorsan veya alışıksan yakıt da sana cok fazla gelmeyecektir.Bana hiç fazla gelmiyor

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 2.0T bulmak lazım:)

csener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güsel araba yahu performans diodun Armada bundan iyisi mi olacak :)(evet 3.2 GTS olabilir :p:p)

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanki 2.0 T bundan daha güçlüdür gibi geliyo bana