Opel vectra 2.2 gts hakkinda yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

illegal_38@msn.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar sizden 2.2 otomatik vites gts vectra hakkında bilgi istiyorum bu aracı alırken nelere dikkat etmeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Son düzenleme:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almayın :) Alan son sahibi oluyor, inatla almak isterseniz triger durumuna bakın, değişim işçilik dahil en az 1000 tl. Şanzıman 5 ileri otomatik alırsınız muhtemelen, 15-20dk şehir içinde kullanın, ısındığında güm güm vuruntu yapıyorsa beyin arızası vardır ustasını bulamazsanız 1500 liradan kapısı açılıyor, akslara dikkat edin oldukça pahalıdır türkiyede bulunmuyor. Silindir kapağına dikkat etmek gerekiyor, daha önce hararet yapıp yapmadığı çok önemli, alüminyum blok sonuçta, hararet görmüş motorun bloğu da yamuluyor, verim alınamıyor sonra...Kısacası almayın, ben 1.9CDTI öneriyorum size. Bakımları aksatılmadığı taktirde ömürlük motordur, biraz gürültülü dizeldir ama candır :)

illegal_38@msn.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keske 1.9 cdti gucum yetse onu alirim amaa bu aracinda. Fiyati uygun geldi iste o yuzden bakiorum aloncada 4 5 sene binecegim o yuzden bu araci istiorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Almayın :) Alan son sahibi oluyor, inatla almak isterseniz triger durumuna bakın, değişim işçilik dahil en az 1000 tl. Şanzıman 5 ileri otomatik alırsınız muhtemelen, 15-20dk şehir içinde kullanın, ısındığında güm güm vuruntu yapıyorsa beyin arızası vardır ustasını bulamazsanız 1500 liradan kapısı açılıyor, akslara dikkat edin oldukça pahalıdır türkiyede bulunmuyor. Silindir kapağına dikkat etmek gerekiyor, daha önce hararet yapıp yapmadığı çok önemli, alüminyum blok sonuçta, hararet görmüş motorun bloğu da yamuluyor, verim alınamıyor sonra...Kısacası almayın, ben 1.9CDTI öneriyorum size. Bakımları aksatılmadığı taktirde ömürlük motordur, biraz gürültülü dizeldir ama candır :)

On numara açıklama olmuş yeminle.

illegal_38@msn.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keske 1.9 cdti gucum yetse onu alirim amaa bu aracinda. Fiyati uygun geldi iste o yuzden bakiorum aloncada 4 5 sene binecegim o yuzden bu araci istiorum

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
ulen Mert :) aldırmıyorsun kimseye GTS sen alacan dimi :D

illegal_38@msn.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi araç çok hoş ve yakışıklı bir araç belki yaklaşık 4 5 senedir hayalini kurdugum bi araç paramı hazırladım çok şükür 2 aydır da üstünde yoğunlaştım almaya kararlıyım fakat birazda korkuyorum yorumlardan dolayı Hamza TOLGAY abi seninde yorumlarını alabilirmiyim teşekkür ederim

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
abi araç çok hoş ve yakışıklı bir araç belki yaklaşık 4 5 senedir hayalini kurdugum bi araç paramı hazırladım çok şükür 2 aydır da üstünde yoğunlaştım almaya kararlıyım fakat birazda korkuyorum yorumlardan dolayı Hamza TOLGAY abi seninde yorumlarını alabilirmiyim teşekkür ederim

bende yeni aldım zaten aracı, bu 5. vectra c aracım 2 tane 1.6 2 tane 1.9 aldım,

1.9 lar gibi performanslı değil araç 2.2 147hp tabi yılların yorgunluğu 5-10 beygir eksilmiştir.

çok fazla yapacak birşeyin yok alıp 3-4 sene bineceksen her kullandığından keyf alacağın bir araç

motoruna şanzumanına baktır al geç.

komple motor yaptırsan işçilik dahil 3-3,5 arasında harcarsın
komple şanzuman yaptırsan içini, 2,5-3 harcarsın

onlara iyi baktırıp marafsız bir araç alırsan kafan rahat lpg ile keyfle gezersin.

illegal_38@msn.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkur ederim Hamza TOLGAY abi verdigin bilgiler icin insAllah temizini bulup kafam agrimadan binerim uzun yillar boyunca

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
On numara açıklama olmuş yeminle.

nadir abi gözün aydın, senin arabaya sıralı sistem lpg takılıyomuş artık :D Benzinden daha performanslı yürüyormuş araba. Eski tip mekanik ateşlemeli mersolara, bmwlere uygulamışlar, karbüratörlülere bile bağlarız diyolar, ufak bi çiple hallediyolarmış :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...