Opel ve cam tavan

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel modelleri sürekli yeniliyor . Ama cam tavan şimdiye kadar hiç kullanmadı sanırım . Auriste gördüğüm cam tavan harika olmuş. Açtığınız Zaman müthiş bir görüntü veriyor. Acaba opel cam tavan işine ne Zaman girecek?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bence girmesin daha iyi. Cam tavan filan iş değil bana göre sadece malzemeden çalma başka da bir şey değil.

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani auris deki benim çok hoşuma gitti. Yoldayken açtığınızda içerisi çok ferah duruyor. Bana göre opel astra cam tavanlı harika olur diye düşünüyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yani auris deki benim çok hoşuma gitti. Yoldayken açtığınızda içerisi çok ferah duruyor. Bana göre opel astra cam tavanlı harika olur diye düşünüyorum.

Misal benim aracın açılır tavan cam ama yazın açmak mümkün değil çünkü güneş insanı kavuruyor sadece açmakdeğil perde açık oolduğu zaman da aynı. Birde geçen bir yazı okudum taş çarpması sonucu tavan kırılmış. Gerçi bir çok yerde de çok sağlam filan deniyor ama işte ne kadar sağlam. Böyle cam tavanın tek artışı arabanın tavanı güneşten hiç yanmaz :D

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Ne yani kaza yapacağız diye araba ya mı binmeyelim , düşeriz diye yürümeyelim mi ? nadir bey , araba çok yakacak diye marş mı basmayalım . Ne yapalım !!!

Ayrıca opel de 3 nesildir Cam Tavan var ... Kastınız sunroof ise o zaten var ... Astra H da mesela panaromic sunroof var Kocaman ;)

aa2470afe32c89c71a51a6bd3a7e1628.jpg

26e03a41f40b36979c082ae003f67710.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İsteyen alır ben bilmem ama dedim gibi cam tavan işi bana göre değil.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazın kullanımı çok keyifli olmaz bence ama akşamları yada yağmur kar yağışlı havalarda zevkli olur

HUAWEI MT1-U06 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
yazın kullanımı çok keyifli olmaz bence ama akşamları yada yağmur kar yağışlı havalarda zevkli olur

Yazın zaten direk kafadan alıyorsun güneşi hehe zaten arkadaşın eklediği resim de araç içinde adamlar kabak gibi ortada hehe alana hayırlı olsun değil mi? ;)

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Yazın zaten direk kafadan alıyorsun güneşi hehe zaten arkadaşın eklediği resim de araç içinde adamlar kabak gibi ortada hehe alana hayırlı olsun değil mi? ;)

Hiç cam tavana binmediğin için içindekiler için ancak ortada diyorsun . Ben ise dışarıyı çok daha güzel görebiliyorsun diyorum . Bakış açısı sanırım :) Bakın benim forumlarda en çok takıldığım böyle bilmeden yapılan yorumlar ile insanların yanlış yönledirilerek çok büyük bir zevk ve hoş bir detayı araçlarında kullanmaktan korkar olmaları . Bu tip hurafeler yüzünden ciddi 2. El değer kayıpları yaşanması ve insanların bom boş araçlara binmek zorunda kalmaları ... Cam tavan çok başka bir detay ve anlatılmaz yaşanır . Gerçi trafikte içinde hatun olan araca yiyecek gibi bakılan bir toplumun üyelerinin (söz meclisten dışarı) içerisi kabak gibi demesi de gayet normal .

Onun keyfi bak başka . Ayrıca bariz bilmediğin belli yazayım o camlar %90 ısı yansıtıcılı ve güneş etkisi sıfır gibidir. Birde içeriden şeffaf cam filmi yaparsın UV filtre al sana canavar gibi olur .

Alana hayırlı olsun gibi göz kırpmalı ifadene ise hiç bir yorum yapmıyorum . Bilmemek değil öğrenmemek ayıp diyorum .

Sen alma LPG li de , cam tavanlıda...

Son düzenleme:

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et

Yok yok arkadaşım var Antalya da yaşıyor , GTC si var hiç sıkıntısız kullanıyor cam çok özel ;)