Opel Türkiye Maduriyeti Hakkında ..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Türkiye Maduriyeti Hakkında ..

vehicle_dynamics link' Alıntı:
Opel Almanya ile ben de zamanında navigasyon cd si için temas kurmustum.Konuyu Türkiye ye yönledirdik, yardımcı olacaklar diye cevap geldi.Sahiden de cd yi gönderdiler.Bana özelden mesaj ile detayları verirseniz, Almanya ya bir mail yazabilirim.Orda çalışan bir Türk arkadaşım da var, ama ne derece etkili olur bilemiyorum.

Baskı balata istanbul şartlarına dayanmaz diyen elemanın adını burdan yazar mısınız? Sonra hepimiz bu şahsın Opel in yaptığı arabaların İstanbul'da kullanıma uygun olmadığı söylüyor, onaylıyor musunuz diye opel Türkiye yi mail bombardımanına tutalım.Unutmayın arkadaşlar, bu gibi olaylarda isim vermek çok önemli.Burda Opel türkiye nin de ihmali var.Senin elemanın nasıl 'bu araba istanbul'a dayanmaz' diyebilir.Orda çalışanları sokaktan buluyorlar galiba.

Umarım en kısa sürede olumlu sonuçlanır.

+1000

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun, çok üzücü ama bazen çirkefleşebilmek bu ülkede birçok sorunu yoluna koyuyor ne yazıkki!!

Nedense Opel in GM çatısından çıkıp safkan Alman olmasının bu laçkalığı düzelteceğine inanıyorum!

Revisorx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracımdan son derece memnun olmakla birlikte, bu sorun -gerekli cezalar ile birlikte- çözülmezse ben bir daha Opel almam. Aynı durum hepimizin başına gelebilir, geçmiş olsun.

Lütfen servisi adını ve görüştüğünüz kişiyi de belirtin.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Elimizde Sosyal Medya gibi bir güç varken neden böyle çekingen olduğumuzu anlayamıyorum... Önce Opel Türkiye'ye ardından Almanya'ya bu durumu belirten ve olumlu çözümlenmezse bir daha bu markayı Almayacağımızı bildiren bir Mail atabilirim. Ben, kendi adıma 20 Opel kullanıcısı ve 200'ün üzerinde otomobil kullanıcısına böyle bir mail attırabilirim.. Hatta iş inada binsin otomobil kullanıcısı olan-olmayan 500 kişiyi OPEL Türkiye'yi aratıp ''Sizi Kınıyorum!'' dedirtebilirim...

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Elimizde Sosyal Medya gibi bir güç varken neden böyle çekingen olduğumuzu anlayamıyorum... Önce Opel Türkiye'ye ardından Almanya'ya bu durumu belirten ve olumlu çözümlenmezse bir daha bu markayı Almayacağımızı bildiren bir Mail atabilirim. Ben, kendi adıma 20 Opel kullanıcısı ve 200'ün üzerinde otomobil kullanıcısına böyle bir mail attırabilirim.. Hatta iş inada binsin otomobil kullanıcısı olan-olmayan 500 kişiyi OPEL Türkiye'yi aratıp ''Sizi Kınıyorum!'' dedirtebilirim...

045thumbsup

@ftertezzek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tanıdık bir çekici arkadaşınız varsa yükleyin aracı üzerine her tarafına büyük harflerle yazın pankartları bilimum en işlek caddelerde gezdirin aracı.

reklamın iyisi kötüsü olmaz geyiği çıksın ortaya.

http://forum.donanimhaber.com/m_42937956/tm.htm burada örnekleri mevcut

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:
Elimizde Sosyal Medya gibi bir güç varken neden böyle çekingen olduğumuzu anlayamıyorum... ֖nce Opel Türkiye'ye ardından Almanya'ya bu durumu belirten ve olumlu çözümlenmezse bir daha bu markayı Almayacağımızı bildiren bir Mail atabilirim. Ben, kendi adıma 20 Opel kullanıcısı ve 200'ün üzerinde otomobil kullanıcısına böyle bir mail attırabilirim.. Hatta iş inada binsin otomobil kullanıcısı olan-olmayan 500 kişiyi OPEL Türkiye'yi aratıp ''Sizi Kınıyorum!'' dedirtebilirim...

045thumbsup  Kendi adıma hertürlü desteği veririm.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çok teşekkür ederim bu durumda ilgi alaka gösteren fikir veren yardım eden abilerim ve kardeşlerime . Hakkımı sonuna kadar arayacağım . Bazı yazışmalar yapıyorum geri dönüş olmazsa veya mağduriyetim giderilmezse yasal yollar ile hakkımızı arayacağız . Şunuda eklemek istiyorum , her ne olursa olsun efendiliğimi bozmadan bu işin peşinde olacam . Burdaki mağduriyet ve çifte standart ortadadır ve inanıyorum adalet yerini bulucaktır .

legendsforever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
Çok teşekkür ederim bu durumda ilgi alaka gösteren fikir veren yardım eden abilerim ve kardeşlerime . Hakkımı sonuna kadar arayacağım . Bazı yazışmalar yapıyorum geri dönüş olmazsa veya mağduriyetim giderilmezse yasal yollar ile hakkımızı arayacağız . Şunuda eklemek istiyorum , her ne olursa olsun efendiliğimi bozmadan bu işin peşinde olacam . Burdaki mağduriyet ve çifte standart ortadadır ve inanıyorum adalet yerini bulucaktır .

Bu ülkede üzülerek söylüyorum ki ; efendilik ve saygı/sevgi ile hiçbirşey çözülmüyor özellikle de söz konusu çıkarlarsa. Bu tip durumlarda tecrübelerime dayanarak ve yine üzülerek söylüyorum ki; bağıran çağıran, tehditler savuran ve hakkını sonuna kadar arayan her zaman kazanıyor.

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:

sanırım daha önce benzeri bir destek örneği forumumuzda olmuş ve işe yaramıştı. Mert kardeşimizin sorununu tam olarak anlatabildiği bir mail örneğini burada paylaşırsa, aynı maili opel tr'ye kendi imzamla bende atarım.. 045thumbsup