Opel teyp code hakkında

canfezzz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar bir arkadaşıma 2002 model Astra comfort aldık araç üzerinde Orjinal Teyp Philips CAR 400 vardı... Aracın radio Kodu olmadığı için kullanamıyorduk Kodu bulamazmıyız diye araştırmaya başladım... Sizinde bildiğiniz üzere bazı siteler falan filan VS araştırdım ama müspet bir sonuç alamadım...Bazı elektronikçiler ücreti mukabilinde kırıyorlarmış... Açıkçası para vermek pek işimize gelmedi... Aklıma Opel Türkiye'yi aramak geldi aradım durumu anlattım ve bana 02123755789 bu numarayı arayın size yardımcı olurlar dediler velhasıl kelam orayı aradım aracın şaşe no Plaka ve model bilgisi kimin adına kayıtlı gibi bilgileri verdim size bugün yada yarın dönüş sağlanacak dendi... Ertesi gün hemen aradılar aracımız odak bayii çıkışlıymış arayan odak bayii idi kimlik ve ruhsat bilgisini whatshup numaralarına yolladım... Sağolsunlar Araç immo Kodu-Anahtar kodu ve Teyp kodunu verdiler... SİZLERİNDE BÖYLE BİR PROBLEMİ OLURSA ÇEKİNMEDEN ARAYIN... faydamız olduysa Bi Allah razı olsun demeniz yeterli... Kazasız belasız günler ve sürüşler dilerim...