Opel REKORD

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Normalde analog saat olan bölümde devir göstergesi vardı commodore gösterge panelinde :) yağ basıncı gibi göstergeler de vardı o dönem için ilginç sayılabilen. Çok şıktı. Evet parça sıkıntısı vardı. Şimdi çok daha kolay parça getirtmek filan ama bu sefer de parçası kalmadı...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim aracın öndeki kül tablasının kapağı yoktu, Türkiye'de bulamamıştım 1-2 sene boyunca üzerine yaptığım kamuflajla kullanmıştım :). Sonradan Almanya'dan 2 tane kül tablası getirtmiştim, bir tanesi halen Ankara'daki evde duruyor olmalı.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah araç gıcır gıcır taş gibi.

kasa olarak Savaş abinin eski göz ağrısı daha bi tatlı görünüyo ama..

alyildirim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah araç gıcır gıcır taş gibi.

kasa olarak Savaş abinin eski göz ağrısı daha bi tatlı görünüyo ama..
teşekkür ederim, haklısınız tabi savaş abinin göz ağrısının birde tek kapısını görseniz tek kapı commodore, çok daha tatlı ama benim gözüm yine benim arabanın bu veya bir alt kasasından başkasını görmüyor, alt kasa dediğim E2 benim araç birde E1leri var Rekord değilde senatorün 79 model ve83 model arası olanları onlar çok hoşuma gidiyo,

alyildirim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba çok güzel komşumda yeşilimsi-balköpüğü renginde var seninkinin rengi daha güzel ben birde omega a 3000 12 valfleri çok severim senatör b 4.0 olsa ugrunda can kurban.Rekorlar çok süper parça ihtiyacın olursa haber et bize.İç döşemeleri nasıl?Eger sütlü kahve kadife ise mükemmel
merhabalar, bu parça işi nasıl olcak henüz bi bilgi vermediniz, bulabilirmisiniz stop ve sinyal lambalarını?

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah ya çok diri ve çok temiz..Allah binlerce km ömür versin =)

alyildirim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah ya çok diri ve çok temiz..Allah binlerce km ömür versin =)
Eyvallah kardeşim hepizin aracına binlerce kilometre ömür versin ve kazasız belasız versin inşallah...