Opel REKORD

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hey gidi günler hey... :D savaş abi? sende bir zamanlar gençmiydin yaa :D

şaka bir yana o zaman bir rekord'a binen birinin başından neler geçtiğini anlatsak banlanırız sanırım :rolleyes:

kardeş maşallah seninde aracın çok güzel..
İbo aradan çok seneler geçti, o nedenle gençlik günlerimi tam olarak hatırlayamıyorum ama banlanacak seviyelerde değildi :kop:.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle Güle binin.

Bizde de 2 tane vardı. Her ikisi de 1984 model E2. 2.0 E ve 2.0 S. 15 yıl bindik. 1990'da almışız gümrükten. 2006 yılında sattık her ikisini de. Taş gibi arabadır. Şu an piyasada olan bir çok arabaya taş çıkarır...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten mercedesin bile ceo su dedi artık eski kalitede sağlamlıkda araç üretemiyoruz ama o kaliteyi yeniden yakalıycaz diye.. millet demiyor boşuna ne varsa eskilerrde var..

eski arablarda daha fazla bir insan emeği var alın teri var şimdiki araçlar ağzına kadar dolu her tür ekipman donanım var ama ruh yok her şeyini robotlar yapıyor..

alyildirim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkür ederim, ve söylediğiniz gibi trafikte bile çok etkiliyo insanları, özellikle klasik olması nedeniyle ve gaza basınca adamın yanından uzayıp gitmesi, bilirsiniz opelin huyudur 1. ve özellikle 2. viteste kolay kolay kimseyi yanaştırmaz yanına, insanlar biraz garipsiyolar ama Ankaralılar alışmak zorunda benim arabama, Allah kazasız ve nazarsız binmeyi nasip ederse daha uzun günlerimiz var inşallah...saygılar

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok güzel Allah kaza bela vermesin temizmis..benim vardi zamaninda cok memnundum
en güzeli arka amortisörler bagaj kapagini acinca iceride kenarda teker sibopu vardi hava basabiliyordun amortisörlere...yüke göre hava basiyordun arka kalkiyordu..bir keresinde benzinlikte hava basmistim adam tekermi sisiriyorsun demisti gülümüstüm...
2.2 motordu... canvar gibi idi..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam bi proje arabası güzelce soydurup bi boya komple motor mekanik güzel bir döşeme yaptıracaksın bi 20 sene daha bin mükemmel olur.

alyildirim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok güzel Allah kaza bela vermesin temizmis..benim vardi zamaninda cok memnundum
en güzeli arka amortisörler bagaj kapagini acinca iceride kenarda teker sibopu vardi hava basabiliyordun amortisörlere...yüke göre hava basiyordun arka kalkiyordu..bir keresinde benzinlikte hava basmistim adam tekermi sisiriyorsun demisti gülümüstüm...
2.2 motordu... canvar gibi idi..
Sağolun abicim teşekkür ederim yorumun uz için, ancak şu arka amortisör olayını biraz açıklarsanız ve kullandığnız araç aynısımıydı onu yazarsanız sevinirim çünkü bilirsiniz çok yumuşak ve güzel bir süspansiyon var ancak arkaya 2 kişi oturunca arka taraf yere çöküveriyo altı yere sürtmesin diye kırk takla atıyorum, benim için yardımcı bir bilgi olur.

tam bi proje arabası güzelce soydurup bi boya komple motor mekanik güzel bir döşeme yaptıracaksın bi 20 sene daha bin mükemmel olur.
Evet teşekkürler, kısmet olursa benimde aklımda var söylediğiniz gbi bir şey, döşemeleri mükemmel dencek kadar güzel, biraz kirli ama temizlencek, elim değmedi döşeme olarak kapı kenarları yapılcak ve dediğiniz gibi boyası var elimde üzerindeki rengin aynısı, seneye yaza inşallah tekrar boyatcam ve ortaya tam bir orijinal Opel canavarı çıkartcam,yorumunuz için teşekkürler...

GSİ CLUB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah çok temiz:) rekord'u severim aynı kadett,ascona gibi opelin yapı taşı bence;) kafandaki düşünceleri umarım gerçekleştirirsin,bu kadar temiz arabaya yapılan her düzenli işcilik zaten aracı 10 numara yapacaktır :)

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba çok güzel komşumda yeşilimsi-balköpüğü renginde var seninkinin rengi daha güzel ben birde omega a 3000 12 valfleri çok severim senatör b 4.0 olsa ugrunda can kurban.Rekorlar çok süper parça ihtiyacın olursa haber et bize.İç döşemeleri nasıl?Eger sütlü kahve kadife ise mükemmel