>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

hakanatila

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mokia kardeş pioneer konusunda pek bilgim yok ama hangi modellere uygundur aparat, model seçme işini uyumluluğuna göre yapacağım artık. sanırım sonu 50 ile bitenlerde gereken çıkışlar yok. (yanlışsam düzeltin lütfen)

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
6850 de öndeki giriş aux ipod yada benzeri mp3 çalarlar için bahsedilen giriş cd çaların arkasında olması gerekiyor 6850 herhalde yok çünkü 6800 serisinde yok diye biliyorum.

Mahir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devrenini fotoğraflarını çekip yayınlayabilirmisiniz ? Birde devre şemaları vardı ilk mesajda onlara ne oldu ?

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
mokia kardeş pioneer konusunda pek bilgim yok ama hangi modellere uygundur aparat, model seçme işini uyumluluğuna göre yapacağım artık. sanırım sonu 50 ile bitenlerde gereken çıkışlar yok. (yanlışsam düzeltin lütfen)

Evet 50 ile bitenlerde yok sanırım Yeni alacaksan arkasına bakıcaksın artık W/R soketi varmı bizim Kullanılandgımız Teyp. DEH-P4800MP

soketcd7.jpg

Devrenini fotoğraflarını çekip yayınlayabilirmisiniz ? Birde devre şemaları vardı ilk mesajda onlara ne oldu ?

kumandayı araca takınca İşten ona fırsat olmadı ama resmi ilk mesajda verdiğim aparat ile aynı
Küçük bi kutu Soketelere oturacak 3 kablo ve 1 W/R soketine girecek jak çıkıyor okadar. müsait olunca onu da çekerim.
swi-ps.jpg

Son düzenleme:

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben konunun başlangıcının, PAYLAŞIM amaçlı oldugunu düşünüyordum...
Ama bu konuda pek öyle olmadıgını hissettim nedense...

Paylaşmak için gereken şema ve malzemenin açıklanmasını beklerken, bir resim ve reklam gibi video gördüm...

Üzüldüm açıkcası...

Ama emek verdim zaman harcadım diyosan saygı duyarım..
Hayırlı satışlar ;)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Ben konunun başlangıcının, PAYLAŞIM amaçlı oldugunu düşünüyordum...
Ama bu konuda pek öyle olmadıgını hissettim nedense...

Paylaşmak için gereken şema ve malzemenin açıklanmasını beklerken, bir resim ve reklam gibi video gördüm...

Üzüldüm açıkcası...

Ama emek verdim zaman harcadım diyosan saygı duyarım..
Hayırlı satışlar ;)

Arkadaşım açıklama yapmıştım konuyu buraya kadar okudunmu.?
2 direnç kondansaatör tak bi devre değil mikroişlemci programlayıp yazabilecekmisin..?
Kaldı ki ben forumdaki arkadaşlardan gelen istek üzerine başladım ve işle ugraşırken bi çok sorunla karşılaştım detaylarla konuyu dağtıp sizi sıkmak istemiyorum en başta programalama işini başka biri yaptı be program kodları onda ve elimde çizili şema olarak yok ama olsa bile hiç bi işine yaramaz Programlama olmadan şema vermenin bi anlamı yok.
Sonuçta bi çok arkadaşın sorunu olan direksyon kontrolü sornunu piyasada 150 Euro ya satılan aparatların 4 te bir fiyatına forumdaki arkadaşların işi görülsün diye arkadaşlara sunuyorum.
Size verdiğim fiyatta benim pek bi karım yok.

Amaç Kar olsa bende gider 150 YTL derim.
Pioneer servisi ile görüştüm toptancılar ile görüşeceğim. Onlardan 100-YTL ye alırken onlara gık ınız çıkmaz.

Ha bende Üzgünüm. önceki konuya bakarsanız Mustafa Oguz Burak arkadaşımızdan başka sen de dahil yardımcı olucak hiçkimse çıkmadı.
Senin dediğini senen önce bu arkadaşlarımızın demesi gerekir.

Ha bunda da art niyet arıyosanız diyecek lafım yok artık başka.

Son düzenleme:

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi boşver sen bir emek sarfedip forumdaki arkadaşların sorununu halletmeye çalışıyorsun elbetteki emeğin bir teşekkür bile olsa karşılığı vardır. kafanı yorma. senin uğraştığın şey sayesinde yüzyılımızda kasat bile unutulmuşken kasetçalardan kurtuluyoruz. devam et abi kolay gelsin

Mahir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım açıklama yapmıştım konuyu buraya kadar okudunmu.?
2 direnç kondansaatör tak bi devre değil mikroişlemci programlayıp yazabilecekmisin..?
Kaldı ki ben forumdaki arkadaşlardan gelen istek üzerine başladım ve işle ugraşırken bi çok sorunla karşılaştım detaylarla konuyu dağtıp sizi sıkmak istemiyorum en başta programalama işini başka biri yaptı be program kodları onda ve elimde çizili şema olarak yok ama olsa bile hiç bi işine yaramaz Programlama olmadan şema vermenin bi anlamı yok.
Sonuçta bi çok arkadaşın sorunu olan direksyon kontrolü sornunu piyasada 150 Euro ya satılan aparatların 4 te bir fiyatına forumdaki arkadaşların işi görülsün diye arkadaşlara sunuyorum.
Size verdiğim fiyatta benim pek bi karım yok.

Amaç Kar olsa bende gider 150 YTL derim.
Pioneer servisi ile görüştüm toptancılar ile görüşeceğim. Onlardan 100-YTL ye alırken onlara gık ınız çıkmaz.

Ha bende Üzgünüm. önceki konuya bakarsanız Mustafa Oguz Burak arkadaşımızdan başka sen de dahil yardımcı olucak hiçkimse çıkmadı.
Senin dediğini senen önce bu arkadaşlarımızın demesi gerekir.

Ha bunda da art niyet arıyosanız diyecek lafım yok artık başka.

Sanırım pic kullanarak yaptınız pic in içine attığınız .hex dosyalarını burada paylaşabilirsiniz devre şemasını da verirseniz gayet de güzel yapılabilir. Ben sizin satış yapmanıza hiçbirşey demiyorum ama devreyi ve gerekli dosyalarını paylaşırsınız yapamayan arkadaşlara satarsınız yapanlar da kendileri yaparlar.

hakanatila

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mokia kardeşim kaç gündür emek veriyor bu işe biraz saygı duyuyorsanız sataşmadan birşeyler öğrenmeye çalışın. ayrıcı her işi herkes yapamaz. sana açık kalp ameliyatını anlatsam gidip milletimi doğrayacaksın kayhan kardeş.