>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

drcenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz bey, pioner deh-2100ub de durum nasıl. 2009 modeller bunlar. Hanıma yeni aldım. Özelliklerinde hard wire remote kontrol input: Yes diyor. Teyp takılı olduğundan arka girişini göremiyorum . Önceki mesajlarda pionerr 2000 ile sorun çıktığını yazmışsınız. 2100 için durum nasıl w/r girişi var.KAç volt olduğunu bilmiyorum. Saygılar

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Cengiz bey, pioner deh-2100ub de durum nasıl. 2009 modeller bunlar. Hanıma yeni aldım. Özelliklerinde hard wire remote kontrol input: Yes diyor. Teyp takılı olduğundan arka girişini göremiyorum . Önceki mesajlarda pionerr 2000 ile sorun çıktığını yazmışsınız. 2100 için durum nasıl w/r girişi var.KAç volt olduğunu bilmiyorum. Saygılar

Bende teyp işi ile ugraşmadığım için elimde model model teyp yok.
W/R ucuna bi teyp jakı takıp ölçmeniz gerekli.
3.2V mu 5V mu.
Bu kiyabçıkta vs de yazmıyor. Servislerde bilmiyor.
Ölçüp bakmanız gerekli.

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekii ben ne yapayım pınoer teypim var ama dreksiyonumda hiç dügmeme yok :) 96 cd

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
pekii ben ne yapayım pınoer teypim var ama dreksiyonumda hiç dügmeme yok :) 96 cd

Direksiyonuna tuş takımı alıp takman gerekiyor : )
Forumda takan arkadaşlar olu daha önce.

1.jpg

mrt_20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar cengiz abi vectra c kasaya da uyar mı bunlar normal bı double din alsak dıreksıyon kumandasını halledermıyız

seckintuncer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Ellerinize sağlık. Harika bir çalışmayla önemli bir sorun giderilmiş.

Astra H aracıma Pioneer 5900mp almayı düşünüyorum. Direksiyon kumandasını kullanabilir miyim sizin aparatla? Eğer yanıt evetse hemen alacağım. Teşekkür ederim.