>>>OPEL PIONEER DİREKSİYON KUMANDA SORUNUNUZ ÇÖZÜLDÜ.. Hepinizin Gözü Aydın. (VIDEO )

appleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sony

Can Pionner ile sony in kontrol değerleri aynı bildiğim kadarı ile uyması gerek.
Ama deneme şansımız olmadı.

Cengiz arkadaşım slm emeğin için teşekkürler Can arkadaşımın verdiği şema ile benim sony cdx-gt710 teybimin ki aynı bu aparatı kullanabilirsem almak isterim kullanma kılavuzlarını istersen gonderebilirim sana teşekkürler

mustafa6886

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuda defalarca arkada W/R varsa uygun demiştik zaten
bahsettiğin modelde Evet Arkada W/R İN var. Uygun.
deh4000ub_main_gallery.jpg

deh4000ub_rear_gallery.gif

peki cengiz abi bu modelde ekran çıkışı varmı veya bizlere ekran ve W/R çıkışlı önere bileceğin bir model varmı

mustafa6886

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki cengiz abi pioneer değilde başka bir markada hem senin yapmış olduğun düzeneği çalıştıracak hemde ekran çıkışı olacak ber marka biliyormusun buarada yapmış olduğun çalışmadan dolayı TEŞEKKÜRLER

manisali45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam
1- Bende pioneer deh P5150UB var arkasında R/W yazılı in yok sadece romate control yazılı 1 ad.in bulunuyor belirttiğiniz aparat buna uyarmı ?
2-birede benim kapılarda ön pioneer 16 cm 160 wt.arka pioneer 13 cm 130 wt. var arka camın orayada oval kabin taktırmak istiyorum bu cd çalara kaç wt. lık kabin taktırayım

Son düzenleme:

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam
1- Bende pioneer deh P5150UB var arkasında R/W yazılı in yok sadece romate control yazılı 1 ad.in bulunuyor belirttiğiniz aparat buna uyarmı ?
2-birede benim kapılarda ön pioneer 16 cm 160 wt.arka pioneer 13 cm 130 wt. var arka camın orayada oval kabin taktırmak istiyorum bu cd çalara kaç wt. lık kabin taktırayım

hocam teyplerimiz aynı. evet bu aparat bu teyple uyumlu..