Opel Ön Takım

Hangi Marka Balata & Diskler?

• Kale

Oy: 1 12.5%
  • TRW

Oy: 2 25.0%
  • Bosch

Oy: 4 50.0%
  • Delphi

Oy: 0 0.0%
  • Beşer

• Valeo

• Ferodo

Oy: 1 12.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

conquerormis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun Aleyküm arkadaşlar, Yedek parça işiyle uğraşıyoruz ve opelin de yedek parçalarını getireceğiz nasip olursa, öncelikle ön takım getirmeye başlayacağız, sizinde değerli bilgilerinizden faydalanmak istiyorum. Birkaç sorum olacaktı.

1. Balatalar ve disk aynaları hangi markayı getirmemizi tavsiye edersiniz?
2. Salıncaklar - rotiller vs hangi marka getirmemizi tavsiye ederdiniz?

birde şöyle bir sorum olacak;
örneğin ticari düşünmek gerekirse, eski model astra f için normal yani uygun bir balata seçebilir müşteri ama yeni model astra j gibi bir araç almışım o kadar para vermişim iyisi olsun diyebilir mi müşteri?

Birde anket ekliyorum..

Arkadaşlar teşekkürler, hayırlı günler..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz hocam, ben bu konuda kendi fikrimce bilinmeyen markayı aracıma takmak istemem. Hatta birçok opel kullanıcısıda bunu istemez, Yanlış anlamayın ucuz olsun diyen kişinin tek derdi ticari kaygıdır. Yoksa canımızı emanet ettiğimiz lastik, balata, disk gibi parçalarda neden kalitesini bilmediğimiz markayı takalım. Anket seçeneklerine gelince biraz iddialı olmuş şıklar, Trw, Bosch, Delphi, Valeo bunlar oldukça popüler markalar, listenin tamamıysa bilinen markalardan oluşuyor. Sanki siz bunların hepsini getirecekmişsiniz izlenimi oluştu bende :)

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bizim milletimiz hattivasati sever, orta halli takılır, TRW, Bosch ve Delphi bilinen ve rağbet gören markalar gibi. Kullanıcıdan çok sanayiciye sormak lazım belki de

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

conquerormis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplarınız için teşekkürler, tüm balata aksamını getirmek çok sermaye ister ama bunlar içinde uygun olanı delphi, pahalı olanı trw ben ilk etapta uygun olanı delphi yi düşünüyorum sonra yanına birde trw yada bosch koyulabilir ama öncelikli öğrenmek istediğin ilk gelecek balata ne olmalı :) delphi nasıl olurdu acaba..

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
İlk tercihim Trw olurdu aralarında uçurum yoksa.. Bosch,Valeo,Delphi sırası ile....