Opel Yedek Parça Öneri

Hangi Marka Balata & Disk Aynası

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

conquerormis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamun Aleyküm arkadaşlar, Yedek parça işiyle uğraşıyoruz ve opelin de yedek parçalarını getireceğiz nasip olursa, öncelikle ön takım getirmeye başlayacağız, sizinde değerli bilgilerinizden faydalanmak istiyorum. Birkaç sorum olacaktı.

1. Balatalar ve disk aynaları hangi markayı getirmemizi tavsiye edersiniz?

2. Salıncaklar - rotiller vs hangi marka getirmemizi tavsiye ederdiniz?

birde şöyle bir sorum olacak;

örneğin ticari düşünmek gerekirse, eski model astra f için normal yani uygun bir balata seçebilir müşteri ama yeni model astra j gibi bir araç almışım o kadar para vermişim iyisi olsun diyebilir mi müşteri?

Arkadaşlar teşekkürler, hayırlı günler..

efendy06

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Selamlar, evet haklısınız, astra f kullanıcısı ile j kullanıcısı arasında muhakkak bütçe farkı var. Ancak alacağı malzemenin kalitesi bu durumdan azade. Astra f kullanırken de parça değişiminde en kalitelisini seçiyordum, astra g aldım, durum değişmeyecek. Müşteri olsam size, bosch falan isterim.
Özetle, her markayı elinizde bulundurma imkanınız yoksa ki buna gerek te yok, "ben en kalitelisini istiyorum" diyene hitap edecek bir ürün + "hocam çok pahalı olmasın ama kötü de olup 2 günde bozulmasın" diyen müşteriye de vereceğiniz iki-üç çeşit ürün yelpazeniz olmalı.

Ha en ucuzunu soran olmaz mı, olur. Orda da sizin ikna yeteneğiniz devreye giriyor. Sonuçta orada satış danışmanı rolünüz var. İkna edeceksiniz müşteriyi.

conquerormis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevabınız için teşekkürederim, tüm markaları getirmek çok bütçe istiyor, benim asıl öğrenmek istediğimde siz opel kullanan arkadaşlardan, bir iyi birde normal marka dediniz ya bu markalar ne olmalı, ben size şöyle söyleyeyim, en uygunundan pahalısına sıralamak gerekirse beşer-delphi-kale-valeo-bosch-trw-ferodo.. benim aklımdan geçen ilk başta delphi getirmek.