Opel omega 2.5 v6 kullanan ve hayranlarida buraya

eren042

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel arabalar omega bende temzi ve uygun fiyatlı bi 2.5 v6 bulursam benim vectra ile değiştirmeyi düşünüyorum...

peki kullananlara sormak lazım 2.5 v6 mı yoksa manuel 2.2 mi??

erhanarici18

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prestijli arabalarını hep sevmişimdir uzun geniş konforlu
omega passat skoda octavia
ama yakıtları hep düşündürür beni

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt değilde ikinci el sıkıntısı yedek parça yüzünden beni soğuttular.. opel olduğuna bakma öyle normal astra corsa vectra gibi her yerde parçasını bulamassın falan dediler satarken çok zorlanırsın dediler falan yoksa ciddi ankaradan bir tane alıyordum son seri 2004 2.6 elegance..

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt değilde ikinci el sıkıntısı yedek parça yüzünden beni soğuttular.. opel olduğuna bakma öyle normal astra corsa vectra gibi her yerde parçasını bulamassın falan dediler satarken çok zorlanırsın dediler falan yoksa ciddi ankaradan bir tane alıyordum son seri 2004 2.6 elegance..
ben bu ikinci el olayına katılmıyorum Hakan,keşke caymayıp alsaydın su an öyle ikinci eli aman aman kuvvetli bir araç kaldığını da sanmıyorum ne alırsan al illa bir alıcısı oluyor ,er gec satılıyor parca konusuna bırsey dıyemeyecegım calibradan cok sıkıntı cekıyoruz onda bu denlı olmaz aranınca o da bulunuyor

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu ikinci el olayına katılmıyorum Hakan,keşke caymayıp alsaydın su an öyle ikinci eli aman aman kuvvetli bir araç kaldığını da sanmıyorum ne alırsan al illa bir alıcısı oluyor ,er gec satılıyor parca konusuna bırsey dıyemeyecegım calibradan cok sıkıntı cekıyoruz onda bu denlı olmaz aranınca o da bulunuyor

Haklısın ama gitmeyen arabalarda var benim arkadaşın babasında s70t5 var bilirsin ne harika bir arabadır hem performans hem kalite hem donanım araba mükemmel bir araç.. araba 1 senedir satılıkda.. haber edilmedik galeride yok talep yok işde anca meraklısı olucak..

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ferdi abi naber yaa askerden döniyim bi görüşelim parça lazımdı galiba sana. yaza girerken biraz estetik bakım lazım yaa yan çıtaları falan değiştiricem kaporta rengine boyatsammı diye düşünüyorum???

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omega güzel bir otomobil zevkle biniyorum bu fiyatlara böyle bir araç ve konfor bulamazsınız.

ferdi_2891

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet merhaba arkadaslar

ALLAH ım makyajlı kasasınıda nasıp ettı cok sukur herkeze tavsıye ederım resımlerını yakında paylaşırım bunun tadı bır başka aslan parçası tek kelıme ıle sesı yeter

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de omega hayranıyım..2.0 CDX ile mudanya yolunda 230 km yi gördüğümüzde bizden yol isteyen 3.0 24V omega ile hayranlığım kabardı :rakir: Anladım ki bu araçları arkanıza almayacaksınız :D Biraz konuya eğildim ki bir de lotus omegalar vardır ki apayrı bir dünyadır bunlar..C36GET.. 300 kadran vardır.. Köpek gibi bir şeydir...

Son düzenleme: