Opel omega 2.5 v6 kullanan ve hayranlarida buraya

omega3858

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 bmw 3.20 i de bindim mercedes kedi göz mercedesinede bindim opel omega daki aldığım sürüş keyfi hiç birinde alamadım açık konuşuyum... özleniyor bu araç özleniyor ve halen biniyorum satmıyacam inş. şuan şehir içi 330 kuruş yakıyor 1999 aracım vergi indiriminden yeni yararlandım 180 tl civarı vergisi var 6 aylık konforu güvenliği yol tutuşu tartışmasız özel bir araççç

Sinan Kılıçlı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aranıza yeni katıldım 2,5 v6 99 model aracım ile
bir kaç konuda bilgi paylaşımı rica ediyorum
1. anlık tüketiminiz kalkış sırasında ne gösteriyor (4,5 litreden 38 39 litreye çıkıyor bir anda araçtan katalizatörler sökülmüş emanet katalizatör ile tüv e girdim max 30 31 litre gösterdi)
2.sol çamurluk içinde bulunan emisyon ünitesi ilk marştan sonra 10 15 saniye kadar vızıltı sesi ve vibrasyon yapıyor bu normalmi
3.ilk sahibi otomatik şanzıman yagı ve filtresinin degiştiginden bi haber yagı ve filtreyi degiştirecegim bunu kendi yapan varmı (filtre e34 e36 bmw lerde ki ile aynı çünki şanzıman aynı)
4.ANKARA da ufak tefek boya tamiratı yapabilecek işine güvenilir yer tavsiyeniz varmı (aracın orjinal boyasında 3 4 yerde tırnak büyüklügünde kabarma oluşmuş)