opel omega 2,5 cd 6 silindir motor lpg uygulaması yardım

dorukhan04

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba yeni almış bulunduğum opel omega 2,5 cd 6 silindir arabamda 6-7 ay önce RAMSES marka tüp takılmış ancak nedendir bilmiyorum araç bir türlü düzen tutmuyor. geçişlerde sürekli stop ediyor düz yolda giderken bile arac stop ediyor bunun sebebi ne olabilir veya giderilebilirmi acaba motor büyük olduğundan tüp ihtiyacı karşılayamıyor olabilitmi lütfen yardımmm

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Burada yazmıyorum normalde ama size cevap veren olmamış, durum kötü bu sebeple bildiğim bir konuda yardımcı olmak zorundayım size...

Bahsettiğiniz ürünle başarılı olamazsınız. Yazılımının kimin tarafından ve ne şekilde ortaya sürüldüğü, yerli mi yabancı mı olduğu belli değil. Bence hemen değiştirin ve boşuna uğraşmayın.

Firma web sitesinden size bir cümle :

"4,5 aydır denenen bu sistem artık bayilerin hizmetine sunuldu .Euro 4 araçlarda emisyon değerleri oldukça mükemmel"

"4,5 aydır denenen" wow ne kadar çok denenmiş inanılmaz bir test (Avrupa veya ABD de bunu deseniz sizi kick off yaparlar)
"oldukça mükemmel" firmanın kendisinin ürününe güveni...

Aracınıza yerli sistem taktırmayın. Eski demir perde ülkelerinden gelenlerden de kaçının. İtalyan görünümlü yerli kitlere ve bas bas italyanım gibi bağıran markalara da dikkat edin. Birisi markasında italyaya ait bir şehir, bölge ya da ülkenin ismini kullanıyorsa bunlar sizi kandırmak içindir.. Gerçekten italyan olanlar bu tür kandırmacalara gerek duymuyor. Ben italyan sistemi satmıyorum işle alakam da yok ama italyan sistemleri tavsiye ederim.

dorukhan04

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginize öncelikle çok teşekkür ederim

ilginize öncelikle çok teşekkür ederim. peki bu araç için uygun olan ve beni daha fazla uğraştırmayacak bir defada lpg sorununu çözebileceğim sizin önerebileceğiniz bir marka varmı veya bu işi bilen servis

yardımınız için şimdiden çok teşekkürler...

calmy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kampkeyfi.com
Özelden yazdım.